MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ-KARBANTARTÁS SZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, ideértve egyebek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer- és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket. A cég dinamikus növekedéssel a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Jelenleg 21 országban van képviselete, illetve szervizhálózata. Az ő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ – KARBANTARTÁS SZERVEZŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

A felelősségi kör három részre tagolódik, a leghangsúlyosabb (50% időben és erőforrásban) a műszaki előkészítés:

1. műszaki előkészítés:

  • vevői ajánlatkérések alapján berendezések méretezése
  • szállítói, értékesítői, vevői kommunikáció a méretezéssel, műszaki megoldással kapcsolatban
  • folyamatos képzés a berendezések tudásszintjének megismerése érdekében

2. proaktív piaci megközelítés, üzletfejlesztés:

  • berendezéseik vevőkörének régiós feltérképezése
  • sajtófigyelés a régiós beruházásokkal kapcsolatban
  • kapcsolati háló kialakítása a külső értékesítővel szoros együttműködésben

3. régiós karbantartási telephely létesítése:

  • régiós piaci felmérés (versenytársak, vevői karbantartási igények, karbantartói munkaerő elérhetősége)
  • minimális/optimális eszközpark (szerszám+alkatrész) felmérése
  • iroda-műhely ingatlan felmérése
  • minimális üzleti forgalom kidolgozása (fix költségek alapján)

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész perferált)
  • Több év karbantartás, üzemeltetés (műszaki előkészítés) területén szerzett tapasztalatod van
  • Kommunikációképes az angol nyelvtudásod
  • MS Office ismereteid felhasználói szintűek
  • Rugalmas, kitartó személyiség vagy
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Alapbér + év végi prémium
  • Szükséges munkaeszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop stb.)

Munkavégzés helye: Miskolc és vonzáskörzete (Északkelet-Magyarország)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk Pest megyei nemzetközi hátterű vállalat. Termelésük műszaki felügyeletére és az operatív folyamatok támogatására keresünk csapatukba szakembert az alábbi pozíció betöltésére: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Ügyfelünk, Magyarország egyik vezető raklapgyártója, termelési folyamatainak hatékony és hosszútávú támogatására keres GÉPÉSZTECHNIKUS - KARBANTARTÓ munkatársat

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 10 nap múlva