MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Épületgépészeti termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkörrel
  • Hosszú távú vevőkapcsolatok kiépítése és bővítése
  • Alkalmazástechnikai tanácsadás
  • Projektek követése
  • Új rendszereink piaci bevezetése
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Kivitelezők oktatása

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség, épületgépész szakirány előnyt jelent
  • Legalább 1–3 év szakmai tapasztalat
  • Megbízható MS Office és AUTO CAD-ismeretek
  • Önálló, vevőorientált munkavégzés
  • Csapatszellem, nyílt kommunikáció
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Alapos piacismeret, kialakult kapcsolatrendszer előnyt jelent
  • Német és/vagy angol nyelvtudás, illetve az épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Multinacionális vállalati munkakörnyezet
  • Kiváló munkahelyi légkör közvetlen és nyílt kommunikációval, kötetlen munkavégzés, mobilitás
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkör
  • Nemzetközi és belföldi továbbképzési lehetőségek
  • Külföldi üzleti utak
  • Legkorszerűbb információs infrastruktúra
  • Szolgálati gépkocsi, telefon és laptop
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Zala, Veszprém, Fejér, Somogy, Tolna, Baranya megyék

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our Client is a leading provider of technical services worldwide. Founded in 1872 and headquartered in Cologne, the group employs 16.000 people in more than 60 countries with 500 establishments. The Hungarian and Central and Eastern European subsidiary is seeking to recruit to the following role: EXPERT SALES (Solar & Commercial Products). Responsibility: Sales Expert position in the Solar & Commercial Products certification team, which is responsible for electrical and functional safety testing of components, machinery and different product testing activities.

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva