STATIKUS TERVEZŐ - SZERKESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk magyar tulajdonban lévő, precíz, megbízható, hazai és nemzetközi projektekben egyaránt jelenlévő tervezői vállalat.

Sokrétű tapasztalataik lehetőséget nyújtanak, hogy teljes körű szerkezettervezési szolgáltatást nyújtsanak ipari, anyagmozgató berendezési és kereskedelmi szektorokban munkát végző partnereik számára.

Örömmel dolgoznak veled akkor is, ha nincs sokéves tapasztalatod, szívesen betanítanak.

Diplomata negyedben, elegáns munkakörnyezetben, összetartó kis csapatban dolgozhatsz, ahol munkádat megbecsülik.

Bővülés céljából keresik új kollégájukat

pozícióba.
FELADATOK:

  • Statikai számítások elvégzése angol és magyar nyelven,
  • Vezető tervező kolléga munkájának támogatása,
  • Szerkesztő alvállalkozókkal való kapcsolattartás, szerkezetek előkészítése 3D tervező programban,
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel.
ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szerkezet-építőmérnöki végzettség,
  • 1-3 év szerkezettervezésében szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Angol középfokú nyelvtudás (írásban).

ELŐNYÖK:

  • Bármilyen tervezőszoftver, tervezőprogram ismerete (pl. STAAD.Pro, Tekla Structures, IDEA Statika),
  • Önálló munkavégzés,de kérdezni is merj,
  • Angol nyelvtudás, aktív szóban és írásban,
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre.
JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás,
  • Éves bónusz (céges teljesítés és egyéni teljesítményértékelés figyelembe vételével),
  • Összetartó, családias, kis létszámú csapat,
  • Tapasztalt, szakmailag hozzáértő, támogató kollégák,
  • Nyitott, rugalmas vezetőség,
  • Európai projektekben való részvétel,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Stabil munkahely,
  • Szoros együttműködés a gyártó és kivitelező cégekkel,
  • A komplex szolgáltatási folyamat nyomon követése (tervezéstől az átadásig).
EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Heti 40 órás munkavégzés, rugalmas,
  • Munkavégzés helye: VI. kerületben lévő irodánkban (Hősök teréhez közel).
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!