MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ (BÉKÉS ÉS CSONGRÁD MEGYE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Békés megye Csongrád megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. 1989 óta ismert és elismert szolgáltató partnere a mezőgazdasági termelőknek.
A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is.

Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Békés és Csongrád megye területére

MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ
Miért érdemes jelentkezni?
  • Versenyképes alapjövedelemre tehet szert, amely teljesítményalapon jelentősen növekedhet
  • Egy professzionális és stabil csapat része lehet
  • Biztos háttér, kiváló munkakörülmények várják
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon könnyíti munkáját
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú műszaki vagy agrárvégzettséggel rendelkezik
  • Minimum 5 éves tapasztalatot szerzett agrár területen, értékesítői pozícióban
  • A helyi piac ismeretével, kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezik
  • Van B kategóriás jogosítványa
  • Az MS Office felhasználói szintű ismeretével rendelkezik
  • Nem gond számára az önálló munkavégzés, jó szervezési, kommunikációs és tárgyalási készséggel bír
  • Kezdeményező, önálló és dinamikus személyiség
Feladatok:
  • Az új munkatárs felelős a vállalat teljes gépválasztékának és vonatkozó szolgáltatásainak proaktív értékesítéséért új és meglévő vevők számára
  • Folyamatos tanácsadás és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Új partnerek felkeresése, vevőkör bővítése
  • Piaci részesedés növelése a területen
  • A vevői igények alapján műszaki árajánlatok kidolgozása
  • Tárgyalások folytatása, szerződések előkészítése és ezek adminisztrációja
Munkavégzés helye:
  • Békés és Csongrád megyék
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Heves megye

Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. 1989 óta ismert és elismert szolgáltató partnere a mezőgazdasági termelőknek. A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is. Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Heves és Szolnok területére MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Agráripar / Mezőgazdaság | Heves megye

Ügyfelünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Mezőgazdasági szolgáltatásokat nyújtó üzletága keres új munkatársat az alábbi munkakörbe: GEP KÍSÉRLETVEZETŐ

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Agráripar / Mezőgazdaság | Hajdú-Bihar megye

Megbízónk egy olyan stabil, megalapozott szervezet, amely már több mint 20 éve mezőgazdasági mikrobiológiai tápanyag-utánpótlással és talajjavítással foglalkozik. Céljukk a mezőgazdasági termelők segítése, hogy a talajok állapotának javításával jövedelmezőbbé váljon a gazdálkodásuk. Az cég Beszterec telephelyén található üzemébe MIKROBIOLÓGUS/TECHNIKUS munkatársat keres

A hirdetés lejár 17 nap múlva