ELSZÁMOLÁSI ÉS KIEGYENLÍTÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Bank / Biztosítás (Back office)

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Nemzetközi megbízónk fizetéstechnikai megoldásokat nyújtó cég. Digitális megoldásaikkal bankok, kereskedelmi egységek és termelővállalatok között biztosítanak egyfajta fizetésbeli kapcsolatot fizetésbeli kötelezettségeik sikeres teljesítése érdekében.

Magyarországi csapatuk bővül, így új kollégát keresünk számukra az alábbi pozícióba:

ELSZÁMOLÁSI ÉS KIEGYENLÍTÉSI FOLYAMATOKAT TÁMOGATÓ MUNKATÁRS
Feladataid lesznek:
  • Fizetési folyamatok figyelemmel követése, nem szabványos tevékenységek azonosítása
  • Tranzakciók ellenőrzése, hogy időben és pontosan kerültek-e teljesítésre
  • Elszámolási adatok ellenőrzése, egyeztetése
  • Elszámolási jelentések  elkészítése és elküldése az ügyfelek számára
  • A kártyahálózatok által feldolgozott adatok ellenőrzése, nyomonkövetése, majd a felmerülő problémák esetén azok beazonosítása, megoldása
  • Kötelező adatszolgáltatás a kártyatársaságok számára (VISA, MC, AMEX, Diners)
  • Riportálás a vezetők részére
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 5 év fizetéstechnikai szolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat elszámolási és kiegyenlítési (Clearing & Settlement) területen
  • Fizetési rendszerek, csatornák és alkalmazott szabványok ismerete
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás - belső kommunikációs nyelv és nemzetközi vállalatcsoporttal való kommunikáció miatt fontos
  • Kiváló Ms Office ismeretek
Amit kínálnak:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Pozícióhoz és tapasztalataidhoz igazodó piacképes alapbérezés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon)
  • Rugalmas munkaidő (heti 2-3 nap HO lehetőség)
  • Igényes munkakörnyezet, -támogató munkahelyi légkör
Munkavégzés helye
  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben a leírtak alapján szimpatikus a lehetőség, és úgy érzed megfelelsz a támasztott elvárásoknak, úgy önéletrajzod benyújtásával vegyél részt kiválasztási folyamatunkban. Az interjúkat a jelen helyzetben első körben telefonon / zoomon bonyolítjuk le, majd minden óvintézkedést figyelembe véve, lehetőség lesz találkozni személyesen is Megbízónkkal!

Hasonló pozíciók

Bank / Biztosítás (Back office) | Pest megye

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója, budapesti székhelyére keres munkatársat az alábbi pozícióba: TŐKEALAP-KEZELÉSI SZAKÉRTŐ

A hirdetés lejár 21 nap múlva