RENDSZERINTEGRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban

Ha érdekel az IT világa, fejlesztői szemlélettel vagy mérnöki beállítottsággal rendelkezel és vonzó lehetőség számodra hogy változatos, izgalmas projekteken tudsz dolgozni, akkor ITT a helyed!

Partnerünk szoftverfejlesztéssel, ipari automatizálással és informatikai szaktanácsadással foglalkozik, ahol a folyamatos fejlődés garantált!

Várják új kollégájukat

pozícióba, hogy együtt teljesítsék ügyfeleik egyedi informatikai igényeit.

BETANULÁS BIZTOSÍTVA VAN!
FELADATOK:

  • Automata gyártósorokkal, berendezésekkel kapcsolatos projektekben részvétel
  • Windows-t futtató számítógépes munkaállomásokon használt termék nyomkövető és gyártástámogató rendszerek, illetve a hozzá kapcsolódó szoftverkomponensek felügyelete, üzemeltetése, esetleges fejlesztése
  • Különböző szoftverkomponensek telepítése, konfigurálása, tesztelése
  • Együttműködés a társosztályokkal (folyamatmérnökség, MES csapat, …)
  • Gyártási rendszereket érintő incidensek kezelése, hibaanalízis, hibaelhárítás, eszkaláció
  • Dokumentációk készítése
  • A MES rendszert érintő új szoftverek, hardverek, bevezetése, installálása, konfigurálása
  • Gyártástámogató rendszerek folyamatainak a bevezetése, kialakítása
  • A MES rendszerek karbantartása, üzemeltetése (hibaelhárítás).

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú informatikai vagy technikumi végzettség,
  • Min. 2 év Microsoft rendszer üzemeltetésben VAGY gyártás támogató szoftverek üzemeltetésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Adatbázis kezelő rendszerek alapvető ismerete (MSSQL előny),
  • Alapszintű programozási ismeretek (C# előny),
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • Rugalmasság, precizitás, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság,
  • Jó kommunikációkészség, más osztályokkal együttműködés, csapatban dolgozás,
  • Microsoft Office alapismeretek (Excel, Word, PowerPoint).

ELŐNYÖK:

  • Jártasság a következő technológiákban: C#, .NET, MSSQL,
  • Felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség,
  • Ipar 4.0 ismerete, érdeklődés az automatizált gyártás iránt.

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:

  • Bejelentett szakmai tapasztalathoz mért bérezés,
  • Bónusz elérhető egyedi teljesítmény alapján,
  • Bejárási támogatás,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igény esetén tréningek, tanfolyamok,
  • Folyamatos, változatos, izgalmas, kihívással teli projektek,
  • Fiatalos, szakértő csapat,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Központi iroda Budapest IV. kerülete, heti 1-2 alkalommal való bejárás, Home office,
  • Munkaidő: Rugalmas, hétfőtől - péntekig törzsidő: 9.00-15.00 óra.
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Our partner enable digital transformation by delivering end-to-end solutions with unique’s technology. Their unique technology is a worldwide known, leading digital process automation (DPA) and customer engagement software providing solutions for the biggest companies in the world. By becoming a their unique technology developer you will have the chance to scale your career up and work on international projects with us at prominent enterprises. Become an ambassador of the future NOW by mastering development on a unique Platform! We are looking for the software engineer of the Budapest team: SENIOR SOFTWARE ENGINEER

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Our partner has become a trustworthy partner in the hospitality sector, always striving to deliver custom-made solutions with most effective results. More than 600 hotels - international chains, boutique hotels or family - owned boarding houses in Romania, Hungary and Bulgaria use our hospitality software solutions. They are now hiring HOTEL SOFTWARE IMPLEMENTATION CONSULTANT

A hirdetés lejár 32 nap múlva