R&D CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Gyöngyösön található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán.

Fejlesztő csapatuk élére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves releváns tapasztalat (R&D, termékfejlesztés, minőségügy területen)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Vezetői tapasztalat

A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Villamossági/elektronikai területen szerzett végzettség/tapasztalat
  • Autóipari ismeretek/tapasztalat

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Kísérleti fejlesztési projektek összefogása
  • A termékfejlesztői és a kapcsolódó támogató mérnöki munkatársak koordinálása
  • Az anyavállalattal és a testvérvállalatok fejlesztő csapataival való kapcsolattartás
  • Kísérleti prototípus minták elkészítésének felügyelete
  • Dokumentációk ellenőrzése
  • Az eljárások javító tevékenységeinek előkészítése és egyeztetése
  • Oktatási anyagok, ismertető prezentációk, felmérő tesztek készítése
  • Új kollégák betanítása, mentorálása
  • Vevői egyeztetéseken, telefonkonferenciákon, vevői látogatásokon, auditokon és konferenciákon való részvétel

Mit kínál a cég?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafeteria
  • A bejárás 100%-os támogatása
  • Lakhatási támogatás
  • Bónusz

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös (Heves megye)

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajzának feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Vezetői pozíciók | Bács-Kiskun megye

Kecskemét vonzáskörzetében található fémipari gyártó cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva