GÁZKÉSZÜLÉK SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk széles körű ügyfélkörrel rendelkezik, ezért szolgáltatási palettájukon is rengeteg műszaki termék megtalálható, melynek karbantartásával, javításával foglalkoznak. Több szakterületen is szeretnék bővíteni csapatukat, ezért keresnek új szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt új munkatársat keresnek KLÍMA SZERVIZTECHNIKUS pozícióba.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk 30 éve foglalkozik víz-, gáz-, fűtésszereléshez szükséges termékek forgalmazásával. Bővülő csapatukba keressük az új kollégát az alábbi pozícióba: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (BEMUTATÓTEREMBE) Pályakezdő épületgépészek vagy víz-, gáz és fűtésszerelők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 1 nap múlva