JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, közel 40 fős csapatukat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Bővülő értékesítési csapatukba folyamat- és rendszerszemlélettel rendelkező, lendületes, szorgalmas junior értékesítő csapattagot keresünk, aki nyitott a műszaki és kereskedelmi fejlődésre. Minőségi munkájával felvállalja a felelősségét, hogy a cég által adott támogatásért cserébe együtt fejlődhessenek.

Mivel foglalkozol majd:

A junior értékesítő feladata a senior műszaki értékesítőkkel együttműködve, országosan az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása, illetve a beérkező igények kiszolgálása. Ez a munkakör olyan fejlődési lehetőséget kínál, amely által 1,5-2 év múlva képzett, akár senior értékesítőként folytathatod a pályafutásod. Támogatjuk a betanulást, a specifikus rendszerek és az értékesítői készségek tekintetében is, mindemellett mielőbbi önállóság szükséges. Először előkészítői feladatokon keresztül képezzük az új munkatársat, később fokozatosan engedjük kibontakozni értékesítés területén is, ahogy magabiztosnak látjuk a tudását. A pozíció hivatást, teljes munkaidős foglalkoztatási viszonyt jelent, nem ügynöki jellegű munkát takar.
  • A vevői elvárások pontosítása
  • Belső- és külső műszaki, kereskedelmi egyeztetések elvégzése
  • Ajánlatkészítés, műszaki tartalom összeállítása
  • Szerződések előkészítése, adminisztrálása
  • Cold call hívások lebonyolítása
  • Személyes látogatások leszervezése
  • Felméréseken, bejárásokon való részvétel
  • A kijelölt senior értékesítő támogatása
Mit várunk Tőled:
  • Értékesítői véna
  • Műszaki előképzettség vagy érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Önálló, lendületes egyéniség
  • Kreativitás és kezdeményezőkészség
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete
  • Pontosság, határidők betartása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás (műszaki jellegű, a termékismerethez szükséges)
  • Stressztűrés
Előnyt jelent:
  • Vállalatok közötti kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Biztonságtechnikai technológiák, gyengeáramú rendszerek piaci ismerete
  • Magabiztosság a műszaki területeken
  • Lazaság, jó humor (nem hátrány, de nem is feltétel)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Az angol nyelven kívül további más nyelv ismerete
Amit biztosítunk:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Új, modern irodai környezet, relax szoba
  • A teljesítmény elismerése
  • Fix bér, ami később kiegészül jutalékalapú jövedelemmel, ami kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel folyamatosan növelhető
  • Hosszútávú perspektíva a műszaki értékesítésben
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. kerület

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK, B2B SZEKTORBA NÉMET TULAJDONÚ PARTNERCÉGÜNK SZÁMÁRA! Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, aki szállodaiparból / rendezvénytechnikai cégtől érkezik, és van tapasztalata közvetlen ügyfél kezelésben, értékesítésben. Van legalább 3-5 éves tapasztalatod telesales / értékesítés területen? Az angol nyelvű kommunikáció sem jelent gondot számodra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy külföldi tulajdonban lévő, széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Egy teljesen új, telesales üzletág kiépítésére keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére: TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (B2B)

A hirdetés lejár 45 nap múlva

Ha több éves tapasztalatra tettél szert közvetlen ügyfélkezelésben és értékesítésben, és szívesen kommunikálsz leendő üzleti partnerekkel, akkor olvass tovább, ez az ajánlat lehet éppen Neked szól! Az alábbi pozícióra keresünk munkatársat német tulajdonú partnercégünk, egy széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat számára, üzleti szektorba: TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ (ÜZLETI ÜGYFELEK RÉSZÉRE)