PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk gáz-, ipari- és járműkompresszorok, hegesztett szerkezetek, illetve áramfejlesztő aggregátorok gyártásával foglalkozó, háromszoros Business Superbrands díjas vállalat. 2019-ben szerepeltek a KKV TOP100 listáján. Speciális, saját fejlesztésű gépeik és berendezéseik a hazai és nemzetközi piacon is elismertek.

Az újonnan bevezetett ERP rendszerük fejlesztéséhez, karbantartásához

PROGRAMOZÓ

munkatársat keresnek.

Főbb feladatok:

  • Egyedi fejlesztésű ERP rendszer testreszabása, karbantartása
  • Adatbázis lekérdezések végrehajtása
  • Kapcsolattartás a külsős fejlesztő csapattal és a belső szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • TCP/IP hálózat alapos ismerete
  • MS SQL szerver alapos ismerete
  • Script nyelvek alapos ismerete
  • Programozásban szerzett 1-3 év tapasztalat
Előny:
  • Delphi és/vagy web-es fejlesztőeszközök ismerete
  • Repository-n alapuló verziókövetéses eszközök használatának ismerete
  • Php, html, xml és a Windows 2016 szerver ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, hosszútávú tervekkel rendelkező munkaadó
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Családbarát munkahely
Munkavégzés helye:
  • Kiskunhalas, Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai cég és jelenleg fiatalos dinamikus csapatába keres munkatársat bővülés céljából a következő pozícióba: IT RENDSZERSZERVEZŐ

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Are you an experienced Manual Tester ready for new challenges at a Startup company? Do you want to join a young, dynamic software company trying to break the mould? Do you like to get things done, prefer to do things the right way and do you want to work with and learn from like-minded people? If the answer to our questions is yes, then this is your opportunity. Join our partner! They are a relatively small company who combine modern technology, the best people, and smart ways of working to deliver solutions to clients with minimal fuss. They work along with their clients through all the steps: from vision to design and development, right through to delivery and support. This opportunity is for you if you want to work with a company located in the heart of the IT scene and represents high ethical standards. We are looking for a MANUAL TESTER to join their team to develop new features for their open banking payment platform.

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Nemzetközi megbízónk fizetéstechnikai megoldásokat nyújtó cég. Digitális megoldásaikkal bankok, kereskedelmi egységek és termelővállalatok között biztosítanak egyfajta fizetésbeli kapcsolatot fizetésbeli kötelezettségeik sikeres teljesítése érdekében. Magyarországi csapatuk bővül, így új kollégát keresünk számukra IMPLEMENTÁCIÓS MÉRNÖK pozícióba, aki a meglévő SmartVista termékük menedzsmentjéért és integrációjáért lenne felelős.

A hirdetés lejár 11 nap múlva