ONLINE MARKETING MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy olyan start-up, mely innovatív megoldásaival forradalmasítja a teljes vállalati és termelésirányítási piacot. Ügyfelünk a kockázati tőkebefektetéseknek köszönhetően hosszútávon is stabil anyagi helyzetben van, aminek eredményeképpen lehetőségük van a kompromisszummentes fejlesztés megvalósítására, egyetemi támogatás és pilot ügyfelek bevonásával.

Marketing csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Senior account managerként dolgozol jelenleg egy kreatív / integrált ügynökségnél, és előrelépésre vágysz? Szívesen folytatnád karriered egy családias létszámú, digitális ügynökségnél? Úgy érzed, erőteljes vezetői kompetenciákkal rendelkezel, így könnyedén tudnál irányítani egy kisebb csapatot? Emellett az angol nyelvű kapcsolattartás, prezentálás sem okoz gondot számodra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Partnerünk egy családias létszámú, digitális ügynökség, amely közel 20 éve jelen van a piacon. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐ

A hirdetés lejár 45 nap múlva

Szeretnél egy stabil működésű, családias hangulatú digitális ügynökségnél dolgozni? Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel weboldalak optimalizálásában, elemzésében és tervezésében? Emellett a big data management sem ismeretlen terület számodra? Olyan céget keresel, ahol ezt a szakmai tudásodat kiválóan tudnád kamatoztatni, önálló döntéseket hozhatnál meg a szakterületeden, de emellett a szakmai fejlődésedre is odafigyelnének? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő, családias létszámmal működő integrált digitális ügynökség. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: CRO SPECIALISTA

Megbízónk, Európa vezető közösségiautó-megosztója, jelenleg 16 európai városban van jelen közel 14 000 autóval. Jelenleg 270 darabos prémium autóflottával nyújt autómegosztó szolgáltatást lakossági és vállalati ügyfeleknek. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: CLM MANAGER A CLM Manager fő felelősségköre az ügyfélkommunikáció megtervezése, fejlesztése és kivitelezése mind stratégiai, mind operatív szinten, valamint a Marketing Vezető támogatása a hosszútávú- és kampányszintű tervezésben.

A hirdetés lejár 41 nap múlva