GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnéd a nyomdaiparban levő feladatokat elsajátítani?

Vállalod a több műszakos munkarendben történő munkavégzést?

Te is igyekszel a maximumot kihozni magadból?

Ha a válasz igen, jelentkezz Partnerünk csapatához!

Munkatársakat keresünk

Gépkezelő

munkakörbe.

Társaságuk Közép-Kelet-Európa meghatározó biztonsági nyomdája. A gyártást speciális biztonsági termékek, innovatív technológiai megoldások jellemzik. Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen vannak.

SZÁMUKRA FONTOS MUNKATÁRSAIK:

  • Egészsége- magas fokú egészségügyi intézkedések, rendszeres egészségügyi szűrések, Fitness terem-, strand belépő
  • Elégedettsége- korrekt bér, jogtiszta környezet, Kollektív Szerződésük kedvező feltételei
  • Szakmai fejlődése– a feladatok sokszínűsége, a betöltött munkakörhöz szükséges oktatások, képzések támogatása
  • Összetartozása– telefon előfizetői kedvezmény, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás, kedvezményes étkezési lehetőség, ingyen kávé

SZAKMAI FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Feladatod a gépi művelet során a gépek üzemeltetése, beállítása és karbantartása
  • Törekszel a hatékony és pontos munkavégzésre, hiba nélkül
  • Észreveszed az eltérést/hibát, ezt jelzed a felettesednek
  • Biztosítod a közvetlen munkakörnyezeted rendezett állapotát

VELED SZERETNÉNEK DOLGOZNI, HA

  • Középfokú végzettséged van, előny a nyomdaipari végzettség
  • Jó műszaki érzékkel rendelkezel
  • Ismered a nyomdaiparban előforduló gépeket

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatukhoz, a "Jelentkezés" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat: GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

A hirdetés lejár 15 nap múlva