LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk Gyöngyösön található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Bővülő csapatukba keresnek a következő pozícióba szakembert:

Feladatok, felelősségi körök:

  • Ellenőrzi és korrigálja a készleteket, feltárja a hibás folyamatokat, és részt vesz azok fejlesztésében.
  • Közreműködik új folyamatokat kísérő könyvelések fejlesztésében, tesztelésében.
  • Együttműködik a termelési területtel a szalagalapanyagok termelési folyamatban keletkező adminisztrációs eltéréseinek rendezésében és vezeti a kapcsolódó nyilvántartást.
  • Feladata mind a kiszállításhoz mind pedig az import beszerzéshez kapcsolódó vámügyintézés.
  • Intézi, nyomon követi, adminisztrálja és ellenőrzi az áru és eszköz forgalmat az Európai Unión kívül, és kapcsolatot tart a szállítmányozóval.
  • A társterületekkel együttműködve koordinálja az egyedi megrendelőkhöz kapcsolódó irodai eszközök és anyagok, informatikai eszközök és anyagok, a karbantartási anyagok, munka- és védő ruha beszerzését.
  • Elkészíti a részleg munkavállalóira vonatkozó bérszámfejtéshez szükséges dokumentációkat, és felel a munkarend betartásáért.
  • Értékeli a beszerzési területéhez kapcsolódó beszállítókat, illetve folyamatos kapcsolatot tart velük.
  • Feladata a karbantartási anyagok minimum készlet tartásának folyamatos ellenőrzése és az ahhoz kapcsolódó információk társterület részére történő átadása.
  • Felelős az irányítása alá tartozó munkaszervezéséért, annak felügyeletéért, és a megfelelő adminisztrációért.
  • Felel az export és import szállítások bonyolításáért
  • Felel a beszerzésekért, tok kiszállításáért, készáru érkeztetéséért.
  • Felel a szalag behozataláért.
  • Felel a szalagraktár készletéért, folyamatos készlet ellenőrzéséért.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Általános vámügyi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Német vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködési képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Mit ad a cég a munkáért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, 100%-os bejárás támogatás, albérlet támogatás, bónusz

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Nemzetközi partnerünk piacvezető a gázellátással összefüggő termékek és szolgáltatások területén. A folyamatos szervezeti fejlődé érdekében olyan munkatársat keresünk, aki hozzájárul a vállalat jövőbeli sikereihez. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: ANYAGGAZDÁLKODÁSI ÉS BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 48 nap múlva