TÁMOGATÓ MÉRNÖK (AxisVM szoftver)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a legmodernebb elemzési és tervezési követelményeknek megfelelő, könnyen használható, átfogó és rugalmas szoftver fejlesztésével foglalkozik az építőmérnökök számára.
Az AxisVM egy gyors, hatékony és átlátható tervezési felületet biztosít a felhasználói számára világszerte.

Olyan építő-, építészmérnök szakembert keres partnerünk, aki az AxisVM statikai tervezőprogramban gyakorlott, és szívesen kamatoztatná tudását előadóként nemzetközi és hazai partnerek számára is

pozícióba.

Főbb feladatok:
  • Oktató és bemutató anyagok készítése (videó, prezentáció, szöveges leírások)
  • Az AxisVM statikai programrendszert használó mérnökök és külföldi forgalmazók technikai támogatása modellezési és felhasználói kérdésekben
  • Bemutatók, webinarok tartása hazai és külföldi partnerek számára
  • A program új funkcióinak tesztelése a fejlesztés során
  • Fejlesztések szakmai előkészítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség építész- vagy építőmérnöki karon
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Legalább 3 év szakmai vagy oktatói gyakorlat
  • MS Word, Excel, PowerPoint/Prezi ismeret
Előny:
  • FEA, CAD szoftverek ismerete
  • Videó felvevő/szerkesztő alkalmazás (pl. Camtasia, OBS Studio, ShadowPlay) ismerete
Amit a cég kínál:
  • Kedvezményes vállalati kölcsön
  • Piacképes alapbér és teljesítmény alapú bónusz
  • Utazási támogatás
  • Home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VII. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített önéletrajza benyújtásával!