ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban

Pályakezdőként olyan lehetőséget keresel, ahol kamatoztathatod német nyelvtudásod?

Fontos számodra a rugalmasság, és a szakmai fejlődési lehetőség?

Ügyfelünk folyamatosan fejlődő anyacég, akik több mint 15 éve foglalkoznak online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén.
Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Csatlakozz hozzájuk ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRS pozícióba!

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Pályakezdő / Gyakornok | Pest megye

Most fejezted be az egyetemet és nem tudod hogyan tovább...? Esetleg már rendelkezel 1-2 év tapasztalattal és új területen szeretnéd kipróbálni magad, új kihívásokkal szembesülni...? Szeretnél az önéletrajzodban egy remek referenciát...? Ha mindenre igen a válaszod akkor megtaláltad a számodra legjobb lehetőséget! AJÁNLATADÓ MÉRNÖK pozícióba. Pályakezdő gépész- és vegyészmérnökök jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 13 nap múlva