PROJEKTFINANSZÍROZÁSI SPECIALISTA (KERESKEDELMI INGATLAN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank / Biztosítás (Front office)

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban

Partnerünk közel 5 éve alakult ipariingatlan-fejlesztő cégcsoport, akiknek tevékenységi körét gyártó, logisztikai és raktárlétesítmények építése alkotja, magyar és nemzetközi ügyfelek számára.

Szakértő csapatuk a hazai és nemzetközi ipari-ingatlan-piacon szerzett több évtizedes fejlesztési, értékesítési és projektvezetői tapasztalatot, ezért szerteágazó tudásuknak köszönhetően kompetens, előremutató megoldásokkal tudják segíteni ügyfeleik elképzeléseinek megvalósítását.

Céljuk, hogy gyors, rugalmas, átfogó ingatlanmegoldásokat kínáljanak és teljes körű szolgáltatást nyújtsanak a megfelelő telek kiválasztásától az infrastrukturális előkészítésen át a tervezési és engedélyezési folyamatokig és kivitelezésig, hosszú távú ingatlankezelési stratégiával.

Jelenleg gazdasági csapatukat szeretnék bővíteni projektfinanszírozásban tapasztalt kollégával, aki

PROJEKTFINANSZÍROZÁSI SPECIALISTA-KÉNT (KERESKEDELMI INGATLAN)

fogja segíteni a csapat munkáját.

Feladatok:
  • A Pénzügyi és kereskedelmi vezérigazgató-helyettes napi munkájának folyamatos támogatása,
  • Ingatlanfejlesztési projektek pénzügyi tervezése és utánkövetése, koordinálása,
  • Kapcsolattartás a bankokkal, projekthitelek előkészítése, szerződéses folyamat menedzselése, bankhitelek utánkövetése, adminisztrációs jelentések küldése a bankok számára,
  • Fedezetkezelői ügyek intézése, számlák nyilvántartása,
  • Részvétel üzleti terv és éves beszámoló készítésében, módosításában,
  • Részvétel cash-flow és likviditási terv összeállításában, napi és heti riportok a cégvezetés felé,
  • A könyvelés és a projekt alapú nyilvántartások összevetése, eltérések kezelése,
  • Havi kontrolling jelentések elkészítésének támogatása,
  • Adó és számviteli jogszabályok ismerete, nyomonkövetése, alkalmazása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági végzettség,
  • Min. 3 éves tapasztalat BANKI VAGY INGATLANFEJLESZTÉSI TERÜLETEN kereskedelmi ingatlanok projektfinanszírozásában VAGY kockázatkezelésében,
  • Magabiztos MS Office ismeretek (kifejezetten táblázat- és adatbázis kezelés),
  • Alapfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban és olvasásban - dokumentumok értéséhez).
Előnyök:
  • Ingatlanfejlesztőknél/ingatlanbefektetőknél szerzett tapasztalat,
  • Ingatlan tanácsadóknál, értékbecslői területről, esetleg kivitelezői oldalról.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Fiatalos csapat,
  • Folyamatosan fejlődő cég.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!