FULL STACK PHP FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

REMEK ÁLLÁSLEHETŐSÉG FULL STACK PHP FEJLESZTŐKNEK!

Szegedi székhelyű megbízónk szoftverfejlesztéssel foglalkozik. Náluk a végeredmény a legmodernebb technológiák, és mesterséges intelligencia alkalmazásával jön létre.

Bővülés céljából

FULL STACK PHP FEJLESZTŐT

keresnek, akár alvállalkozói formában is.

Itt családias környezet, szakmai fejlődésedben maximálisan támogató közeg vár Rád!

Feladatok:

  • Full stack fejlesztés (PHP, JavaScript, MySQL),
  • Együttműködés a fejlesztői csapattal,
  • A meglévő kódolási standard és fejlesztési folyamat követése,
  • Üzleti elemzések készítésében való részvétel.

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 4-5 év fejlesztői tapasztalat, ezen belül min. 3 év fejlesztői tapasztalat PHP keretrendszerben (ha ennél több, akkor se tartsd vissza pályázatod!),
  • Git verziókezelő ismerete,
  • Linux ismeretek,
  • Angol szövegértési készség dokumentációolvasáshoz,
  • Önállóság, csapatmunka, megoldáskereső hozzáállás.

Előnyök:

  • Laravel-ben való fejlesztői tapasztalat,
  • MySQL ismerete,
  • JavaScript fejlesztői tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria,
  • Családias környezet, szakmai fejlődésedben maximálisan támogató közeg,
  • Képzési és fejlődési lehetőség,
  • Változatos feladatok, modern technológiák,
  • Home office lehetőség,
  • Fiatalos és dinamikus, összetartó csapat.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Szeged belvárosa.
Munkaidő: rugalmas, törzsidővel.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt, saját terméket. Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállít partnerünk. A megnövekedett megkeresések miatt szeretnék most bővíteni a csapatot egy új kollégával az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Országos

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat remote munkavégzési lehetőséggel vállalkozói jogviszonyba, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva