SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK – BEÁGYAZOTT RENDSZEREKHEZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Kutatás-fejlesztés / R&D

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Bruttó 900.000 havonta

Profi vagy ezen a szakterületen?

Partnerünk számára keressük azt a mérnököt, aki hozzáadott értéket tud teremteni egy dinamikus nagyvállalat automatizált logisztikai rendszerében.

Feladatok:
  • Áramkörök fejlesztése automatizált célgépekhez
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus robotok tervezése, installációja, tesztelése
  • Aktív együttműködés a mérnöki csapatban
  • Projektek teljeskörű támogatása

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • Gyakorlati projektekben szerzett tapasztalat
  • C nyelvű programozási gyakorlat beágyazott rendszerekben
  • Aktív fejlesztési tapasztalat ARM, GCC rendszerben
  • Megoldás fókusz, gyors reagálás, önálló munkavégzés
Előny:
  • Mechatronikai és automatizálási ismeretek
  • Elektronikai gyártástechnológiai ismeretek
  • Angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő jövedelem, hosszútávú lehetőség
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil cég
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület
Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.