KOCKÁZATKEZELÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Pénzügyi szektorban tevékenykedő nemzetközi céghez keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba

A Coface a világ egyik vezető hitelbiztosítási szakértőjeként (1,4 milliárd euros forgalmával és 4400 munkavállalójával), segíti a vállalkozásokat a tartós és fenntartható gazdasági növekedés elérésében (közvetlen jelenléttel 66 országban). A szoros együttműködésünknek köszönhetően az üzleti élet minden területén tanácsainkkal segítjük partnereinket kockázataik értékelésében, a piacok felmérésében és a kockázattudatos döntéshozatalban mind a hazai, mind az export piacon.
Főbb feladatok:
  • A Coface kockázatkezelési keretrendszerének fenntartása, fejlesztése (szabályzatok, 1. és 2. szintű ellenőrzések, kockázatok feltérképezése, incidensek kezelése, BCP)
  • Részvétel a hatékony kockázatcsökkentési stratégiák kidolgozásában
  • Cselekvési tervek proaktív vezetése és koordinálása
  • A központi és a regionális utasítások azonnali elterjedésének támogatása a helyi vállalati gyakorlatban
  • Bécsi regionális Risk managernek és a felelősségi területéhez tartozó magyar, szlovák és cseh iroda országigazgatójának jelentést küld

Elvárások:
  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat (multinacionális üzleti környezetben szerzett tapasztalat előny)
  • Gazdasági jellegű felsőfokú végzettség
  • Kockázatkezelési képesítés előny
  • Csapatjátékos és jól kommunikál
  • Projekt menedzsment és alapvető adatbáziskezelési készségek
  • Angol és magyar nyelv tárgyalási szintű ismerete és aktív használata szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:
  • Gyakorlati tapasztalatszerzési lehetőség egy fiatal és motivált csapatban
  • Távoli munkavégzés lehetősége
  • Felelősségteljes munkakör, önálló feladatok
  • Kihívásokkal teli és változatos tevékenység nemzetközi vállalati környezetben
  • Versenyképes jövedelem, kiegészítő juttatások
  • A pozíció igény esetén részmunkaidőben is végezhető

Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII.

  • Kérjük, amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, csatolja magyar és angol nyelvű frissített önéletrajzát

Hasonló pozíciók

Bank / Biztosítás (Back office) | Pest megye

MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ FÜGGETLEN PÉNZÜGYI SZOLGÁLTATÓJA, BUDAPESTI SZÉKHELYÉRE, KERESÜNK JUNIOR ELEMZŐ MUNKATÁRSAT.

A hirdetés lejár 12 nap múlva