SENIOR VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Külföld

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Tapasztalt erősáramú villamosmérnök vagy, aki az évek során elmélyített szakmai tudását most szívesen kamatoztatná egy speciális és izgalmas területen itthon és a környező országokban is?

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely az erőművi és hajózási piacon tölt be meghatározó szerepet. A vállalat 70 országban, közel 200 helyszínen van jelen világszerte.

Jó hírünk van, mert most a hazánkban folyamatosan bővülő nagyszerű szervizes csapatukba keresnek senior szakembert az alábbi pozícióba:

EZT NYÚJTJA  A CÉG MUNKÁDÉRT CSERÉBE:
  • versenyképes bérezés
  • a kiküldetések után járó bérpótlékok
  • a külföldi és itthoni tartózkodás rendjének munkavállaló-barát, józan megosztása
  • nemzetközi, remek szakmai csapat

EZEK A FELADATOK VÁRNAK MAJD RÁD:
  • Magyarországon és Európában üzemelő gázmotoros kis erőművek segédüzemi villamos és irányítástechnikai rendszereinek karbantartása, üzemzavar esetén a hibák javítása
  • Magyarország területén és Európán belül található négyütemű, állandó- és változó fordulatú dízel és gázmotorok vállalatspecifikus motorvezérlő rendszereinek karbantartása, üzemzavar-elhárítása
  • Folyékony földgázt szállító tartályhajók négyütemű motorjainak vállalat-specifikus motorvezérlő rendszereinek üzemzavar-elhárítása
  • Motorok üzemének optimalizálása, szükséges paraméterek módosítása
  • Akkumulátoros energiatároló kivitelezésében és üzembe helyezésében való részvétel
  • Tanácsadás és műszaki segítség munkatársak részére villamossági kérdésben
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkáról (elsősorban angol nyelven)

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Főiskolai vagy egyetemi villamosmérnöki végzettség
  • 5-10 éves tapasztalat erősáramú vagy középfeszültségű berendezések szervizelésében, karbantartásában, beüzemelésében
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Az ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ Nagy ELŐNYT JELENT, HA Rendelkezel:
  • Gépészeti ismeretekkel
  • Generátor üzemvitel operatív támogatásával kapcsolatos ismeretekkel
  • Bármely motorvezérlő rendszer ismeretével
  • Frekvenciaváltós hajtások ismeretével
  • Gázmotorok vagy gázturbinák területén szerzett tapasztalattal
  • Erőművi területen szerzett több éves tapasztalattal
  • Nemzetközi szervizmérnöki tapasztalattal

FONTOS INFORMÁCIÓ A POZÍCIÓVAL KAPCSOLATBAN:

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akiknek nem okoz gondot,

•     hogy utazzanak (országszerte és alkalmanként külföldön is, elsősorban a környező országokban)
•     az esetenkénti hétvégi munkavégzés (melyet a cég természetesen kiemelkedően honorál)

Ha szívesen része lennél egy szakmailag kitűnő, remek nemzetközi csapatnak,  ne habozz, küldd el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzod! Reméljük, hamarosan egy személyes interjú keretében köszönthetjük egymást!

Regisztrálj a Beck and Partners weboldalán, hogy a későbbiekben személyre szabottan tudjunk értesíteni a fentihez hasonló nyitott pozícióinkról!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk a cseppfolyós propán és bután gázkeverék valamint a tiszta propán legnagyobb magyarországi kiskereskedelmi forgalmazója. Horti üzemükbe keresünk új szakembert az alábbi pozíció betöltésére: ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK

A hirdetés lejár 41 nap múlva