GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ

Munkavégzés helye: Fejér megye Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Nógrád megye Pest megye Győr Székesfehérvár

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Fontos számodra a prémium minőség garantálása, és a munkafolyamat során az ügyfelek kívánságait is maximálisan szem előtt tartod?

Kisbérre, Komárom-Esztergom megyébe, egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalathoz keresünk munkatársat, aki szívesen dolgozna egy innovatív, szakmailag kiváló mérnöki fejlesztő csapat tagjaként az alábbi pozícióban:

GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ MUNKATÁRS

(ALUMINIUM NYÍLÁSZÁRÓ GYÁRTÁS)
A CÉG EZT NYÚJTJA MUNKÁDÉRT CSERÉBE:

  • Kiemelkedő alapbérre számíthatsz utazástámogatással
  • Költözés esetén lakhatás támogatást kapsz
  • Szakmai képzési programokon vehetsz részt: szemináriumokon, oktatásokon, kiállításokon (természetesen a munkaidő részeként)
  • Építsd karriered! Az előrelépés illetve horizontális mozgás biztosított a cégen belül:
  • a későbbiekben lehetőséged nyílhat további önálló feladatkörök betöltésére!
  • Ha a kivitelezés világa vonz, akár a termelési oldalon is kipróbálhatod majd magad
  • Innovatív, piacvezető, trendteremtő vállalati környezetben dolgozhatsz minden igényt kielégítő technikai és szakmai háttérrel
  • Egyedülálló, innovatív fejlesztések megalkotására törekvő kiváló szakmai csapat és közvetlen kollégák vesznek majd körbe
EZEK A FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • A kollégák által előkészített projektek dokumentációjának átvétele, információk megvizsgálása
  • Rajzi specifikációk és tervdokumentációk elkészítése és átadása a gyártás részére
  • Specifikus gyártói szoftverek használata (SchüCal, ReynaPro), nyílászáró szerkezetek szoftveres „megalkotása”
  • AutoCAD programban részletes rajzok/tervek készítése a megadott feltételek szerint
  • Alapanyag kigyűjtések elvégzése, a megrendelendő anyagok listájának átadása a beszerzésnek
  • Munkarészek, munkafolyamatok vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, nyomon követése
  • Gyártási folyamatok követése, felmerülő technikai kérdések aktív kezelése
  • Napi szintű kapcsolattartás a közvetlen kollégákkal
A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Min. technikusi végzettség
  • Min. 2-3 év tapasztalat alumínium nyílászáró gyártás előkészítőként
  • Tervezőprogramok ismerete (SchüCal, AutoCad)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki véna és 3D térlátás
  • Tanulási és fejlődési vágy
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Rendszerszemlélet
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT, HA:

  • Rendelkezel alapszintű műszaki angol nyelvtudással
FONTOS INFORMÁCIÓ A POZÍCIÓVAL KAPCSOLATBAN:

  • A munkavégzés helye: Kisbér
  • Bejárás esetén a cég támogatja a munkába járás költségeit ill. költözés esetén a lakhatást
Amennyiben a leírtak alapján szívesen lennél a cég legújabb munkatársa, kérjük küldd el számunkra önéletrajzod! Reméljük, hamarosan egy személyes interjún üdvözölhetünk!

Regisztrálj a Beck and Partners weboldalán, hogy a későbbiekben személyre szabottan tudjunk értesíteni a fentihez hasonló nyitott pozícióinkról!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Megbízónk egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalat. Az egyetlen olyan hazai alumínium nyílászáró tervező, gyártó és kivitelező cég, amelynek saját kutatás-fejlesztési küldetése, állandó fejlesztő csapata és programja van. Innovatív, kifejezetten az ügyféligényt szem előtt tartó, kiváló mérnöki szakembergárda biztosítja a prémium minőséget, ahol nemcsak az építésztervezői szakmai, hanem a megrendelői álmokat is meg lehet valósítani. Budapesti mérnöki csapatuk jelenleg 3 fős, azonban a növekvő termelési mennyiség miatt bővülni szeretnének egy alumínium nyílászáró gyártás területén tapasztalat szakemberrel VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napeles kiserőművek piacán. Mérnöki csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: TERVEZŐ VILLAMOSMÉRNÖK

A hirdetés lejár 16 nap múlva