ÜGYVEZETŐ/ GYÁRTÁSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, akik innovatív tűzvédelmi termékeket és épületmegoldásokat kínálnak partnereik számára. Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkeznek tűzvédelmi területen, és az egész folyamatot nyomon követik a saját gyártáson, összeszerelésen és végső összeszerelésen keresztül.

A magyarországi gyártásuk vezetésére keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A jelenleg 8 főből álló termelés teljes körű, operatív módon történő irányítása
  • A gyártási folyamatok optimalizálásában, fejlesztésében való közreműködés
  • Stratégia kialakítása és végrehajtása a költséghatékonyság figyelembevételével
  • Az üzemhez kapcsolódó karbantartások, fejlesztések koordinálása
  • EHS és más jogszabályoknak való megfelelés betartatása
  • Üzemi mutatók nyomon követése és szükség esetén korrekciós intézkedések meghatározása
  • Eredményesség biztosítása, készletszint optimalizálása
  • Pénzügyi feladatokban való aktív részvétel
  • Havi, hóközi riportok elkészítése a vezetőség részére
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3-5 év gyártásvezetési tapasztalat műszaki területen
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (külföldi vezetőséggel való kapcsolattartás, riportálás végett)
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • AutoCAD program ismerete
  • Magabiztos vezetői attitűd és analitikus készség
Előny:
  • Főiskolai vagy egyetemi  végzettség (gépész, villamos vagy építőipari területen)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Stabil lábakon álló, nemzetközi vállalati háttér
  • Piacképes alapfizetés
  • Cafeteria
  • Céges autó magánhasználattal
  • Éves teljesítmény bónusz
Munkavégzés helye:
  • Salgótarján
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Budapest

Our Partner produces high quality and luxury chocolate products, primarily for the European and Middle Eastern markets. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: PRODUCTION MANAGER

A hirdetés lejár 43 nap múlva
Gyártás / Termelés | Békés megye

Partnerünk a legnagyobb hazai szendvicspanel és trapézlemez gyártók egyike, akik a magyar piacon egyedülálló termékportfóliót alakítottak ki: PIR,PUR és ásványgyapot szendvicspanelek, teherhordó és bádogos fedésre szolgáló trapézlemezek, szelemenek és cserepeslemezek, korcolt lemezek, standard és egyedi élhajlított elemek, kiegészítők terén. Az elmúlt 16 évben sikerük záloga a vevőközpontúság volt, ami a jövőben sem lesz másként. A megnövekedett megkeresések miatt keresnek most csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 35 nap múlva