ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRS (MEZŐGAZDASÁG)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Agráripar / Mezőgazdaság

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk neve széles körben ismert a hazai és nemzetközi agrárpiacon.

25 éves működése alatt a mezőgazdasági kereskedelem és szolgáltatásnyújtás magas szintű szereplőjévé nőtte ki magát, és a legnagyobb nemzetközi cégekkel áll kapcsolatban.

Professzionális kereskedelmi csapatukba keresünk most

ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT.

Miért érdemes jelentkezni?

  • Versenyképes alapjövedelemre tehet szert, amely teljesítményalapon jelentősen növekedhet,
  • Egy professzionális és stabil csapat része lehet,
  • Biztos háttér, kiváló munkakörülmények várják,
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon könnyíti munkáját.

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú agrárvégzettséggel rendelkezik,
  • Minimum 2-3 éves tapasztalatot szerzett agrár területen, értékesítői pozícióban,
  • A helyi piac ismeretével, kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezik,
  • Van B kategóriás jogosítványa,
  • Az MS Office felhasználói szintű ismeretével rendelkezik,
  • Nem gond számára az önálló munkavégzés, jó szervezési, kommunikációs és tárgyalási készséggel bír,
  • Kezdeményező, önálló és dinamikus személyiség.

Előny:

  • Terményfelvásárlási gyakorlat,
  • Input anyag értékesítési tapasztalat.

Feladatok:

Az új munkatárs felelős a vállalat szakmai és kereskedelmi tevékenységért az adott megyékben, a szántóföldi kultúrák tekintetében:

  • Termény felvásárlás, termeltetés,
  • Folyamatos tanácsadás és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Új partnerek felkeresése, vevőkör bővítése,
  • Piaci folyamatok követése.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk Európa vezető hobbiállat-eledel és - felszerelés üzletlánca, amely 2002 decemberében nyitotta meg első magyarországi üzletét. Ma, 2020-ban 50 áruházuk van országszerte. Széles termékkínálata, munkatársai kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga. Most győri áruházukba keresünk ÁRUHÁZVEZETŐT.

A hirdetés lejár 23 nap múlva