ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRS (MEZŐGAZDASÁG)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Agráripar / Mezőgazdaság

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk neve széles körben ismert a hazai és nemzetközi agrárpiacon.

25 éves működése alatt a mezőgazdasági kereskedelem és szolgáltatásnyújtás magas szintű szereplőjévé nőtte ki magát, és a legnagyobb nemzetközi cégekkel áll kapcsolatban.

Professzionális kereskedelmi csapatukba keresünk most

ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT.

Feladatok:

  • Az új munkatárs felelős a vállalat szakmai és kereskedelmi tevékenységért az adott megyékben, a szántóföldi kultúrák tekintetében:
  • Termény felvásárlás, termeltetés,
  • Folyamatos tanácsadás és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Új partnerek felkeresése, vevőkör bővítése,
  • Piaci folyamatok követése.

Miért érdemes jelentkezni?

  • Versenyképes alapjövedelemre tehet szert, amely teljesítményalapon jelentősen növekedhet,
  • Egy professzionális és stabil csapat része lehet,
  • Biztos háttér, kiváló munkakörülmények várják,
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon könnyíti munkáját.

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú agrárvégzettséggel rendelkezik,
  • Minimum 2-3 éves tapasztalatot szerzett agrár területen, értékesítői pozícióban,
  • A helyi piac ismeretével, kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezik,
  • Van B kategóriás jogosítványa,
  • Az MS Office felhasználói szintű ismeretével rendelkezik,
  • Nem gond számára az önálló munkavégzés, jó szervezési, kommunikációs és tárgyalási készséggel bír,
  • Kezdeményező, önálló és dinamikus személyiség.

Előny:

  • Terményfelvásárlási gyakorlat,
  • Input anyag értékesítési tapasztalat.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Tolna megye
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással.

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra az önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Zala megye

Ügyfelünk Európa vezető hobbiállat-eledel és - felszerelés üzletlánca, amely 2002 decemberében nyitotta meg első magyarországi üzletét. Ma, 2021-ben 50 áruházuk van országszerte. Széles termékkínálata, munkatársai kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga. Most nagykanizsai áruházukba keresik új kollégájukat ÁRUHÁZVEZETŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni? Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani? Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk! Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége 27 szaküzletükkel és 2 webáruházzal már majd 30 éve meghatározó szereplői a villamossági piactérnek. ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ pozícióba munkatársukat keresik most Budapestre .

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Agráripar / Mezőgazdaság | Pest megye

Budakeszi úton lévő kertészetünkbe (Budai Kertcentrum) keresünk kertészeti végzettséggel, esetleg árudai tapasztalattal rendelkező, lelkes, fejlődni vágyó kollégákat KERTÉSZETI KERESKEDELMI MUNKATÁRS pozícióba. Ha szeretsz emberekkel, növényekkel, állatokkal foglalkozni, és nem ijedsz meg a fizikai munkától, köztünk a helyed! Változatos munkára számíthatsz természetközeli környezetben, vásárlóinkat tanácsaiddal segítheted a számukra megfelelő növények kiválasztásában. Felelsz a kertészet esztétikus kialakításáért, nagyszerű tapasztalatot szerezhetsz a kereskedelemben, és ha szeretsz tanulni, mi szívesen tanítunk, hogy szakmailag is a lehető legmagasabb színvonalat érhesd el.

A hirdetés lejár 12 nap múlva