GÉPÉPÍTŐ TECHNIKUS (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Külföld

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Vonzanak a szakmai kihívások, és szívesen fejlesztenéd tovább tudásod egyedi gépgyártási területen?

Szívesen lennél egy újonnan felépülő csapat megbecsült tagja, egy biztos hátterű nemzetközi cégnél?

Jelentkezz hozzánk GÉPÉPÍTŐ TECHNIKUS pozícióba!

Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása és szervizelése külföldön és belföldön.

Miért hozzánk jelentkezz?
  • Szakmai fejlődésed biztosított, változatos munkakör és feladatok várnak itthon és külföldön is!
  • 100%-ban bejelentett, versenyképes bérrel, Cafeteriával, teljesítményalapú bónusszal, és egyéb juttatásokkal honoráljuk munkádat,
  • Családbarát vállalati kultúrában, szakmailag támogató csapatban dolgozhatsz.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Gépek és berendezések üzembe helyezése, felmerülő hibák feltárása, dokumentálása és kijavítása,
  • Próbagyártás és tesztelés támogatása, teszteredmények dokumentálása, módosítások végrehajtása,
  • Gépek, berendezések bontása, csomagolásra és szállításra történő előkészítése,
  • Kapcsolattartás a társrészlegekkel és a vevővel,
  • Gépek, berendezések vevőhöz történő telepítése, újrafelállítása és beüzemelése,
  • Gépek és berendezések mechanikus összeszerelése rendelkezésre álló műszaki dokumentáció alapján,
  • Prototípus és széria szerszámok beépítése a gépekbe.
Ami fontos az állás betöltéséhez:

  • Középfokú műszaki végzettség (előny: gépészeti szakirány),
  • Minimum 2 éves, gép-és berendezés gyártás területén szerzett szakmai tapasztalat (gépépítés, üzembe helyezés, próbagyártás támogatása),
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés,
  • Külföldön történő munkavégzés vállalása (külföldi napidíjjal honoráljuk!),
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalásszintű ismerete.
Előny, ha ezzel is rendelkezel:

  • Külföldi kiküldetésben szerzett tapasztalat,
  • Pneumatikai és/vagy elektronikai ismeretek,
  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Mór, Fejér megye.

Kiküldetés során külföldi munkavégzés, amelynek minden költségét álljuk, és külföldi napidíjjal honoráljuk.

Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG, reggeli rugalmas kezdéssel.

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk friss önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Pest megyei székhelyű megbízónk ipari konyhatechnológiai eszközök szervizelésével/javításával foglalkozik. Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 43 nap múlva