VILLANYSZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Vonzanak a szakmai kihívások, és szívesen fejlesztenéd tovább tudásod egyedi gépgyártási területen?

Biztos hátterű céget, bejelentett munkaviszonyt keresel, ahol megbecsülik a munkádat?

Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása és szervizelése külföldön és belföldön.

Miért hozzánk jelentkezz?
  • 100%-ban bejelentett alapbérrel, Cafeteriával, teljesítményalapú bónusszal, és egyéb juttatásokkal honoráljuk munkádat,
  • Családbarát vállalati kultúrában, szakmailag támogató csapatban dolgozhatsz,
  • Szakmai fejlődésed biztosított, változatos munkakör és feladatok várnak!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Szerszámok, gépek és berendezések elektromos rendszerének szerelése műszaki dokumentáció alapján,
  • Üzembe helyezés támogatása, felmerülő hiányosságok feltárása és kijavítása,
  • Gépek bontása, csomagolásra és kiszállításra történő előkészítése.

Ami fontos az állás betöltéséhez:

  • Villanyszerelői / elektrotechnikusi végzettség,
  • Minimum 1-2 éves, gép-vagy berendezésgyártás területén szerzett tapasztalat,
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés,
  • Műszaki és villamos rajzolvasási készség,
  • Esetenként külföldön történő munkavégzés vállalása (külföldi napidíjjal honoráljuk!).

Előny, ha ezzel is rendelkezel:

  • PLC (S7), szenzortechnikai, hajtástechnikai ismeretek,
  • Mechatronikai ismeretek,
  • Német és/vagy angol nyelvtudás (min. alapfok),
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG, reggeli rugalmas kezdéssel.

Munkavégzés helye: Mór, Fejér megye.

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk friss önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

MOBILTELEFON SZERVIZES ÁLLÁSLEHETŐSÉG! Pályakezdőként keresed új szakmai kihívásod? Vagy akár már van 1-2 éves szerviztechnikusi tapasztalatod? Szívesen dolgoznál egy elismert cégnél, ahol folyamatos fejlődési és anyagi előrelépési lehetőség vár? Az alapbéren felül szeretnél Cafeteriát, valamint teljesítményarányos bónuszt is? Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne keresgélj tovább, ez a te jövőbeli állásod! Ki a Megbízónk? Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Alcatel, Apple, ASUS, Blackberry, CAT, Huawei, Lenovo, LG, Samsung. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére: MOBILTELEFON SZERVIZES

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Veszprém megye

Nemzetközi műanyagipari gyártóvállalat keresi ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársát. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséget a cég megtéríti!) NETTÓ BÉR: MINIMUM 320 EZER FORINT, műszak vállalásától függően!

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Pest megyei székhelyű megbízónk ipari konyhatechnológiai eszközök szervizelésével/javításával foglalkozik. Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS