FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd?

Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól!

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

(Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz!)

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Folyamatfejlesztési projektek irányítása
  • Gépbeállítási- és munkautasítások elkészítése és karbantartása
  • Gépek és gyártósorok át-, illetve betelepítésének megosztott műszaki felügyelete
  • Új termék próbagyártásának szervezése és lebonyolítása
  • Szériagyártási folyamat mérnöki támogatása, operatív problémák megoldása
  • Rendszeres kommunikáció a németországi és lengyelországi gyárak kollégáival gyártási- és projektkérdésekkel kapcsolatosan
  • Gyártási dokumentációk és idők karbantartása SAP-ben és Word/Excel formátumban
Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Mérnöki diploma
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
Milyen juttatások várnak?
  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Szép Kártya juttatás (havi és féléves juttatás)
  • Kiemelkedő bejárás támogatás
  • Bónusz
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
  • Újításokra, ötletekre és javaslatokra nyitott vezetőség
Munkavégzés helye:
  • Szügy

Várjuk jelentkezésed szakmai anyagod feltöltésével a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Komárom-Esztergom megye

Tapasztalt Folyamatmérnökként új kihívásokat keres? Egy zöld mezős beruházásban megtalálhatja! Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak. FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba várják új kollégájukat. Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: IRÁNYÍTÁSTECNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy stabil, németországi háttérrel rendelkező elektromechanika alkatrészeket gyártó vállalat. Folyamatosan fejlődő, fiatalos csapatuk bővítésére keresünk széles szakmai érdeklődési körrel rendelkező munkatársat JUNIOR FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 11 nap múlva