INTERNATIONAL TRANSPORTATION LEADER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez.

Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ellenőrizni a működési folyamatokat az operátorok segítségével (SOP: Standard Operációs Folyamat)
  • Követni és ellenőrizni az új szállítmányokat
  • Rakományszervezés/ Visszaigazolás
  • Kezelni a szállítmányokat Celloban/ FIS-ben/TMS-ben
  • Smart Logisztikai csapat koordinálása, támogatása
  • E-mailek ellenőrzése, megválaszolása
  • Közvetlen felettes által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Statisztikai riportok, ad hoc jellegű riportok készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel minimum 5 év tapasztalattal hasonló területen, mint logisztikai vezető
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Angol nyelvtudásod kommunikációképes
  • Megbízható, pontos, precíz és rugalmas vagy
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • MS Office számítógépes ismereteid felhasználói szintűek

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Rugalmas munkarend (1 órás ebédidővel, mely nem része a munkaidőnek)
  • Teljesítmény bónusz

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI DISZPÉCSER (NÉMET NYELVTUDÁSSAL) munkakörbe.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Our Partner provides innovative services by developing and applying optimized logistics solutions. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team:

A hirdetés lejár 45 nap múlva

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket! Csatlakozz hozzánk, ahol... Egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz - a kreatív gondolkodás érték, A hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel, A tehetségedet folyamatosan ápoljuk, A szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

A hirdetés lejár 3 nap múlva