MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (BEMUTATÓTEREMBE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 30 éve foglalkozik víz-, gáz-, fűtésszereléshez szükséges termékek forgalmazásával.
Bővülő csapatukba keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

Pályakezdő épületgépészek vagy víz-, gáz és fűtésszerelők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Üzletbe beérkező vásárlók kiszolgálása
  • Szakmai segítségnyújtás, útbaigazítás a termékekkel kapcsolatban
  • Árajánlatok összeállítása
  • Leltározás folyamatában való aktív részvétel
  • Beérkező áruk átvétele
Elvárások:
  • Épületgépész/víz-, gáz- és fűtésszerelői végzettség VAGY épületgépészeti területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, kiváló kommunikációs készség
Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljesen bejelentett munkavégzés
  • Alapfizetés mellett bejárástámogatás
  • Kiszámítható munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Budapest 22. kerület
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Ügyfelünk keresi új kollégáját LABORATÓRIUMI TECHNIKUS munkakörbe, TELJES BETANÍTÁSSAL! ÉPÍTŐIPARI VÉGZETTSÉGŰ, PÁLYAKEZDŐ SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! A cég a világ egyik vezető építőipari vállalata, amely a világ 31 országában alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára. POZÍCIÓ CÉLJA: Az új munkatárs elsődleges feladata a betontechnológiai vizsgálatok és mérések elvégzése és dokumentálása. A kiválasztott jelölt a cég műszaki szolgáltató központjának tagja lesz.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Bács-Kiskun megye

Építőipari megbízónk, tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres az alábbi pozícióba: ÉPÜLETGÉPÉSZ ELŐKÉSZÍTŐ magasépítési szakági területre.

A hirdetés lejár 24 nap múlva