IT ARCHITECT (.NET TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Forradalmasítani szeretnél egy meglévő rendszert?
Mindig vannak új ötleteid és nem csak egy séma alapján szeretsz dolgozni?
Több éves architect tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni?

Akkor Téged keresünk megbízónk csapatába mint,

IT ARCHITECT

fejlesztő.

Partnerünk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára.
Főbb feladatok:
  • A vállalat saját fejlesztésű ügyviteli szoftverének fejlesztése, új funkciókkal való bővítése
  • Architektúra tervezés: adatbázis struktúra kialakítása, a hozzá tartozó felület megtervezése
  • Felhasználói interfész, üzleti logika, valamint adatelérési réteg fejlesztése
  • Felhőalapú szoftver fejlesztése C# nyelven (WPF)
  • CI/CD módszertan alkalmazása
  • Junior kollégák fejlesztése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 1 év architect szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Microsoft Visual Studio és C# szenior szintű ismerete
  • WPF, WCF és Entity Framework fejlesztési tapasztalat
  • Unit tesztek írása
  • SQL nyelv alapos ismerete
Előny:
  • Ügyviteli szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák (MS Azure) ismerete
Amit a cég kínál:
  • Szakmai fejlődési potenciál
  • Professzionális tréningek biztosítása
  • Cafetéria
  • Home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VI. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed frissített önéletrajzod benyújtásával!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Szívesen foglalkozol meglévő rendszerek továbbfejlesztésével és supportjával? Rendelkezel 2-3 éves, C# fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalattal, illetve magabiztos SQL tudással? Szakmai tapasztalatodat ráadásul gyártó/logisztikai környezetben szerezted? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Partnerünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új fejlesztőt az alábbi pozícióba: C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

A hirdetés lejár 45 nap múlva

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára. Bővülő csapatukba keresünk SENIOR C# FEJLESZTŐ kollégát.

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk egy olyan start-up, mely innovatív megoldásaival forradalmasítja a teljes vállalati és termelésirányítási piacot. Ügyfelünk a kockázati tőkebefektetéseknek köszönhetően hosszútávon is stabil anyagi helyzetben van, aminek eredményeképpen lehetőségük van a kompromisszummentes fejlesztés megvalósítására, egyetemi támogatás és pilot ügyfelek bevonásával. Fejlesztői csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: .NET FEJLESZTŐ

A hirdetés lejár 17 nap múlva