TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (B2B)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK, B2B SZEKTORBA NÉMET TULAJDONÚ PARTNERCÉGÜNK SZÁMÁRA!

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, aki szállodaiparból / rendezvénytechnikai cégtől érkezik, és van tapasztalata közvetlen ügyfél kezelésben, értékesítésben.

Van legalább 3-5 éves tapasztalatod telesales / értékesítés területen?

Az angol nyelvű kommunikáció sem jelent gondot számodra?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy külföldi tulajdonban lévő, széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Egy teljesen új, telesales üzletág kiépítésére keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Hajdú-Bihar megye

Partnerünk családi vállalkozásként indult, majd az elmúlt 30 év fejlődése során Hajdúszoboszló egyik vezető építőanyag kereskedésévé nőtte ki magát. Jelenleg új munkatársat keresnek BESZERZŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik kiváló minőségű forgalmazott termékeikkel a piac meghatározó szereplői? Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint: ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

A hirdetés lejár 40 nap múlva