CRM TANÁCSADÓ (SALESFORCE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatában az egyik vezető gyártó.

Megbízónk ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt. Ennek alapjául elektromos és dízel üzemű targoncák, raktártechnikai gépek, raklapemelők, flottakezelő szoftver, automatizálási megoldások, vezetéstámogató rendszerek, finanszírozási ajánlatok, valamint a targoncákkal kapcsolatos szolgáltatások és a kezelők szakképzése szolgál.

Ügyfelünk termékei a világ minden részén egyet jelentenek a prémium minőséggel, a megbízhatósággal, a német precizitással.

Jelenleg csapatbővítés céljából keresünk hozzájuk

kollégát.

Fő felelőssége:
A piac és a partnerek szegmentációjának kidolgozása, a célzott marketing kampányok kidolgozásában való aktív részvétel és az adatbázis elemzésével proaktívan lead-ek generálása. A munkakör további célja a CRM adatbázis szakértő és elemző funkció kiépítése a vállalat értékesítési és marketing stratégiájának támogatására. A vállalat CRM rendszer fejlesztésének és használatának felügyelete, az adatok hatékony rendszerezésének és elemzésének kidolgozása. Kulcs szerepet tölt be a Salesforce 2021-ben történő bevezetésében és az adatbázis-alapú ügyfélszegmentálás kialakításában.
Feladatok:
  • A piac és a partnerek szegmentációjának kidolgozása, annak folyamatos karbantartása, ezzel az értékesítés és a marketing kampányok hatékonyságát támogatása,
  • CRM rendszer adatai alapján marketing kampányok kidolgozásában való részvétel, a kampányok technikai monitorozása,
  • Az adatbázis elemzésével a partner igények felmérése, proaktívan lead-ek generálása,
  • A Salesforce CRM rendszer bevezetése, szoros együttműködés a nemzetközi kollégákkal és a helyi sales és marketing csapatokkal, illetve a menedzsmenttel, ehhez a jelenleg használt SAP CRM rendszer adatainak felkészítése,
  • A CRM adatok folyamatos kezelése, azok elemzése, karbantartásának vezetése, a felhasználóknak folyamatos támogatás biztosítása, új megoldások kidolgozása és a felmerülő hibák javítása,
  • A CRM rendszer fejlesztésére vonatkozó javaslatok kidolgozása, irányelvek kidolgozása és érvényesítése a hatékony adatkezelés érdekében,
  • Értékesítési KPI mérési rendszer kidolgozásában való aktív részvétel, a KPI adatok folyamatos elemzése és azokból az akciótervek kidolgozásának támogatása,
  • Az adatbázisra épülő heti, havi és ad-hoc riportok kidolgozása, az üzlet fejlesztése érdekében. A riportok automatizálásának támogatása, és új riport vizualizációs lehetőségek bevezetése,
  • A CRM rendszer felhasználóinak folyamatos támogatása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség IT vagy Közgazdasági területen,
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat CRM rendszer bevezetésében, támogatásában, valamint ezen rendszerek használatában,
  • Marketing és/ vagy értékesítésben, vagy ezek támogatásában szerzett tapasztalat,
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
Előnyök:
  • Salesforce és/vagy SAP ismerete,
  • CRM rendszeren keresztül marketing kampányok készítésében tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem elérése,
  • Rugalmas munkaidő - HOME OFFICE lehetőséggel,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Családias munkahelyi légkör,
  • Folyamatos szakmai továbbképzés,
  • Hosszútávon számítunk Önre, stabil háttér.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Budaörsi partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új tagot az alábbi pozícióba: ERP RENDSZERSZERVEZŐ

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Bács-Kiskun megye

Van tapasztalatod vállalatirányítási szoftver bevezetésében? Szereted a kihívásokat? Partnerünk több, mint 50 éves múltú francia-német gyártó vállalat, Magyarországon 20 éve működünk. Cégünk az elektronikai-, autó-, hadiipar és űrtechnológia számára gyárt rendkívül speciális kábeleket, egyedi igényekre, kis szériában, nem sorozatgyártásban. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: SZOFTVERFEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ

A hirdetés lejár 23 nap múlva