RAKTÁRI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának egyik vezető vállalata, akik közel 500 áramfejlesztő karbantartását, javítását látják el országszerte. Csapatukba keresnek új munkatársat

pozícióba.
Feladataid lennének:
  • Beszerzett és értékesített áruk bevételezése, kiadása és mozgatása
  • Szervizes kollégákkal folyamatos kapcsolattartás
  • Karbantartási anyagok összekészítése és kiadása
  • Raktárkészlet nyomon követése, beszerzések kezdeményezése
  • EKÁER ügyintézés
  • Belföldi alkatrész rendelésekben való aktív részvétel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • 2-3 év raktározási területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Angol nyelvtudás
  • Raktárkezelési programismeret
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő alapbérezés
  • Lendületes, barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szükség esetén céges autó
  • Telefon
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Szívesen dolgozna egy stabil működésű, magyar tulajdonban lévő vállalat alkalmazásában? Rendelkezik legalább 5 éves, beszerzési területen szerzett vezetői tapasztalattal, gyártó környezetben? Igazi stratégiai gondolkodású szakember, képes önállóan döntéseket hozni a beszerzési stratégiát illetően? Legalább középfokú német és angol nyelvtudással rendelkezik? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, várjuk jelentkezését, hiszen Önt keressük Megbízónk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk magyar tulajdonban lévő, stabil működésű vállalat, melynek fő profilja az acélmegmunkálás. Csapatuk új tagját keressük az alábbi pozíció betöltésére: BESZERZÉSI VEZETŐ

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Bács-Kiskun megye

Kedves Álláskereső! Lehetsz akár beszerzési vezető, ezt az álláshirdetést most nektek, a beszerzési területen dolgozóknak írtuk! Ez nem egy átlagos álláshirdetés, hanem miattatok – értetek jött létre. Tudjuk, hogy a koronavírus miatt kialakult veszélyhelyzet miatt a Ti munkaviszonyotok vagy nagy veszélyben van, vagy pedig meg is szűnt. Így ennek érdekében létrehoztunk nektek egy teljesen általános álláshirdetést, és most fel szeretnénk szólítani Titeket, hogy: JELENTKEZZETEK BÁTRAN IPARÁGI TAPASZTALATTÓL FÜGGETLENÜL!

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Somogy megye

Our Partner provides world class products to the global vehicle industry. Their products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of about EUR 1.1 billion and 11.000 employees in 19 countries, they are truly a global supplier. The company is headquartered in Switzerland and has 25 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, couplings and fluid assemblies, as well as driver interface products developed for global vehicle manufacturers. For the European division of their Light Duty Cable (LDC) business unit, they are looking for a professional to their highly skilled, dynamic, and global Team for the role of CATEGORY BUYER: a top-level sourcing professional for Springs, Fasteners and Catalogue parts in Kongsberg Automotive. Being strategically responsible for your category, with an annual spend of around 10 M EUR, you will work closely with the other Category Buyers in various regions along with project buyers around the globe.

A hirdetés lejár 11 nap múlva