NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk, egy ausztriai székhelyű cégcsoport tagja autóraktározással és autófuvarozással foglalkozik. Budaörsön egy több mint 8.000 autót befogadó autóraktárral és 85 autószállító kamionnal rendelkezik.

Az ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Autószállító kamionok diszponálása, kapcsolattartás a társvállalatokkal, alvállalkozókkal
  • Optimális járműkihasználás elérése, az üres futások és várakozási idők minimalizálása
  • A rendelkezésre álló járműkapacitások maximális kihasználása
  • Szállítási megbízások precíz feldolgozása
  • Tevékenységéhez kapcsolódó, fuvarozási statisztikák, időszaki beszámolók elkészítése
  • Napi kapcsolattartás a partnerekkel, nemzetközi tagvállalatokkal és a társosztályokkal
Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú logisztikai területen szerzett végzettség előnyt jelent)
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű/középfokú angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus, önállóan és csapatban dolgozni tudó, személyes felelősséget vállaló kollégát keresünk
  • Ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemléletű munkavégzés
  • Határozott fellépés, agilitás
Amit kínálunk:

  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely
  • Biztos szerződött megrendelői háttér
  • Versenyképes juttatás
  • Pontos utalás
  • Felelősségteljes, komplex munkakör
  • Fiatal, dinamikus, jó csapat

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!