RENDÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél hozzáértéseddel egy versenyképes cég sikereihez csatlakozni?

Nem okoz gondot ha 12 órás munkarendben kell ellátni a feladatot?

Ha rendvédelmi szervezetben, vagy vagyonőri területen szereztél szakmai tapasztalatot és szakértelmed szívesen kamatoztatnád az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiai környezetében, Te vagy a megfelelő munkatárs!

Partnerünk bővülő csapatában legyél te az új Rendész munkatárs!

Szeretnék, hogy munkatársaik elégedettek és jókedvűek legyenek, ezért biztosítják a feladatok

sokszínűségét, különböző jóléti szolgáltatásokat (pl. magas fokú egészségügyi intézkedések, Palatinus

strand belépő, Fitness terem belépő, rendszeres egészségügyi szűrések), a Kollektív Szerződésük kedvező

feltételeit és természetesen jogtiszta környezetet.

Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

SZAKMAI FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTANAK RÁD:
  • Ellátod az objektum védelmét és az előírt munkahelyek felügyeletét.
  • Be- és kilépteted az érkező és távozó dolgozókat az érvényben lévő előírások szerint.
  • Vezeted a nyilvántartásokat, kezeled a technikai eszközöket.
  • Belépteted és kíséred a társasághoz érkezőket.
  • Biztosítod a védendő termék szállítása esetén a fegyveres kíséretet.
VELED SZERETNÉNEK DOLGOZNI, HA
  • Minimum középfokú végzettséged és személy és vagyonőri képesítésed van,
  • Rendvédelmi szervezetben, vagy vagyonőri területen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • Fegyverviselési engedéllyel rendelkezel, vagy a próbaidő alatt vállalod az engedély megszerzését.

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatukhoz, a "Jelentkezés" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!