SZOFTVERTESZTELŐ TESZTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ki a megbízónk?

Partnerünk egy orvostechnikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Új szakembert keresnek csapatukba az alábbi pozíció betöltésére:

Fő feladatok:

  • Készülék- és modulszintű tesztelés,
  • Felhasználói szoftver manuális tesztelése,
  • Tesztesetek írása,
  • Tesztek végrehajtása és dokumentálása,
  • Tesztelés során talált hibák rögzítése és visszaellenőrzése,
  • Egyeztetés és aktív kommunikáció a fejlesztőkkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudás,
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására,
  • Rugalmas hozzáállás, analitikus szemléletmód,
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés.

Előnyök:

  • Szóbeli angol nyelvtudás,
  • Verziókövető rendszer ismerete,
  • HW ismeret,
  • Szoftvertesztelői tapasztalat.

Mit kínál a cég?

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafeteria,
  • Szakmai fejlődés, kihívások,
  • Változatos feladatok,
  • Barátságos munkakörnyezet,
  • Stabil munkahely,
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. Now we are looking for a new colleague in their expanding team as a TEST AUTOMATION ENGINEER (Banking segment)

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. 120 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízható partnerévé. A vállalat a 11 országban működő, több mint 3 300 főt foglalkoztató vállalatcsoport tagja. Szoftverfejlesztőik a legújabb technológiák segítségével támogatják a partnereiknél folyó K+F munkát. Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, NAGYSZERŰ KÖRNYEZETBEN „NEM MINDENNAPI” MUNKAKÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. A feladatok nem egyhangúak, folyamatosan ÉLVONALBELI technológiákkal dolgoznak, világpiacon vezető partnerekkel, külföldi kollégákkal kooperálva. A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán, SOFTWARE TEST ENGINEER kollégákat keresünk számukra.

A hirdetés lejár 27 nap múlva