EGÉSZSÉGÜGYI PROJEKTKOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest Országos

Munkaterület: Egészségügy / Szociális ellátás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Felsőfokú tanfolyam Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Gyorsan fejlődő hazai, diagnosztikai területen működő kereskedelmi és szolgáltató vállalkozás keres egészségügyi ismeretekkel rendelkező munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert: ÜZLETFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 13 nap múlva
HR / Munkaügy | Hajdú-Bihar megye

Partnerünk minőségi élelmiszeralapanyag gyártás területén nagy hírnévnek örvendő, hazai tulajdonú, nagy múltú mezőgazdasági cég, amely olyan hús- és tejkészítményeket gyárt és forgalmaz, melyek között számos díjjal jutalmazott termék található és mindegyik méltán népszerű a magyar fogyasztók körében. Expanzív kereskedelmi, marketing és termelési terveiknek, és innovatív, jövőbe mutató termékfejlesztéseiknek köszönhetően dinamikus fejlődés alatt áll. Értékesítési tevékenységük, termékeik egyre szélesebb vevőközönség előtt ismertek. Amennyiben Te is szeretnél részese lenni egy hazai termékcsoport terjeszkedésének, akkor csatlakozz csapatukhoz Bérszámfejtő, üzemi adminisztrátor pozícióba.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat: LOGISZTIKAI ASSZISZTENS