Irodatechnikai műszerész

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Azonnali kezdéssel, határozatlan idejű szerződéssel keressük azt a szakembert, aki legalább 2 éves tapasztalattal rendelkezik irodatechnikai eszközök szervizelésében és beüzemelésében. (fénymásolók, nyomtatók, faxok)

20 éve piacon lévő, stabil háttérrel rendelkező partnerünk a vírushelyzet ellenére bővül és új kollégát keres!

#hosszútávú munkalehetőség
#azonnali kezdés
#irodatechnika

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

MOBILTELEFON SZERVIZES ÁLLÁSLEHETŐSÉG! Pályakezdőként keresed új szakmai kihívásod? Vagy akár már van 1-2 éves szerviztechnikusi tapasztalatod? Szívesen dolgoznál egy elismert cégnél, ahol folyamatos fejlődési és anyagi előrelépési lehetőség vár? Az alapbéren felül szeretnél Cafeteriát, valamint teljesítményarányos bónuszt is? Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne keresgélj tovább, ez a te jövőbeli állásod! Ki a Megbízónk? Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Alcatel, Apple, ASUS, Blackberry, CAT, Huawei, Lenovo, LG, Samsung. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére: MOBILTELEFON SZERVIZES

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: MECHANIKUS KARBANTARTÓ

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Csapatukba keressük az új munkatársat ELŐKÉSZÍTŐ KONSTRUKTŐR pozícióba.

A hirdetés lejár 1 nap múlva