CÉGVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk Budapest vonzáskörzetében lévő élményfürdőbe keresi elkötelezett, üzletfejlesztésben jártas, innovatív gondolkozású munkatársát az alábbi pozíció betöltésére

CÉGVEZETŐ
Feladatok:
  • az élményfürdő létesítményei fejlesztésének irányítása
  • az élményfürdő folyamatos működésének irányítása
  • az élményfürdőhöz tartozó fürdőterület, vendéglátóhelyek, kemping és kapcsolódó létesítmények fenntartásával, üzemeltetésével kapcsolatos vezetői feladatok teljes körű ellátása
  • a nyújtott szolgáltatások folytonosságának biztosítása, a szolgáltatások fejlesztésével kapcsolatos célok, intézkedések meghatározása és megvalósítása,
  • a szervezet működési folyamatainak fejlesztése, a munkatársak munkájának irányítása, a beosztottak motiválása, hatékonyságuk növelése
  • éves üzleti terv elkészítése, az elfogadott üzleti terv gyakorlati megvalósítása, ennek során rendszeres riportok készítése a tulajdonosok felé
  • szerződések, megrendelések menedzselése, a cég képviselete külső partnerek és beszállítók felé
  • éves fejlesztési terv kidolgozása a csúszdapark vonzerejének és nyereségességének növelése érdekében

Amit mi ajánlunk:
  • vezetői pozíció Magyarország egyik legnagyobb és legismertebb élményfürdőjében
  • részesévé válni egy 30 éve sikeresen működő, magánkézben lévő, magyar cégcsoport életének
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • sokszínű, önálló feladatok, fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés, az élményfürdő nyereségességétől függően szezonális bónusszal

Elvárások:
  • minimum három év hasonló területen (pl. gyógyfürdő, strandfürdő, kalandpark, aquapark üzemeltetése) megszerzett szakmai tapasztalat
  • minimum három év vezetői tapasztalat
  • felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
  • tárgyalóképes szintű angol nyelvismeret
  • magas felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jogosítvány
  • büntetlen előélet
  • innovatív és gyakorlatias gondolkodás, képesség az önálló döntéshozatalra és munkavégzésre
  • jó kommunikációs- és tárgyalókészség

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Jelentkezéséhez kérjük küldje el önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével valamint motivációs levelét!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás / Idegenforgalom | Budapest

Szereztél már veztői tapasztalatot? Szeretnél elhelyezkedni egy emberközpontú, otthonos környezetben kereskedelmi területen? Akkor ez a Te lehetőséged! Megbízónk svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba: KERESKEDELMI VEZETŐ

A hirdetés lejár 15 nap múlva