ELŐKÉSZÍTŐ KONSTRUKTŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba.
Mik lesznek a feladataid?
  • részletesen összeírod a megrendelt elosztószekrények anyagait (cikkszám, mennyiség, beszállító szerint) a rendelések előkészítésére
  • megrendeled az elosztószekrények anyagait a Microsoft Navision vállalat irányítási programból
  • előkészíted az elosztószekrények gyártását a szekrénygyártónak, kiadod a gyártáskísérőt, ellenőrződ a tervrajzot és elkészíted a gyártmánytervet
  • támogatod az üzletág igazgatót az elosztószekrény gyártás koordinálásában: felmerülő problémák/kérdések kezelése, anyaghiány pótlása, megrendelővel egyeztetés
  • összeállítod a kész elosztószekrények dokumentációját
  • dokumentálod az elvégzett tevékenységet a cégünk ISO rendszere szerint
  • együttműködsz az elosztógyártásra műszaki ajánlatot adó kollégával

Mit nyújts nekünk?
  • minimum középfokú műszerész vagy technikus végzettség
  • legalább 3 éves, hasonló területen szerzett gyakorlat
  • középszintű Microsoft Office (Word, Excel) és Autocad ismeret
  • felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan
  • precizitás, alaposság
  • rugalmas, közvetlen és megbízható személyiség hosszú távú elköteleződéssel

Előnyként vesszük, ha rendelkezel:
  • villamosmérnöki végzettséggel
  • angol és/vagy német nyelvek alapfokú ismeretével
  • Schneider, Siemens és Rittal termékpaletta ismeretével

Mi vár rád nálunk, ha jelentkezel?
  • változatos, összetett feladatok már az első naptól kezdve
  • egy olyan munkahely, ahol a munkáltató elkötelezett a fejlődésed iránt és rugalmas hozzáállással az egyéni igényeidet is figyelembe veszi
  • számodra is vonzó bérezés, valamint egyéb juttatások (korlátlan mobiltelefon használat, munkába járás támogatása – BKK bérlet vagy benzin, cafeteria csomag)
  • szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban
  • jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
  • könnyen megközelíthető, korszerű munkakörnyezet, ingyenes parkolási lehetőség

Kik vagyunk mi?

Jó hangulatú, 51 fős csapatunk épületautomatikai és villamosági rendszerek kivitelezésével, telepítésével, üzemeltetésével és szervizelésével, saját, X. kerületi telephelyünkön történő villamos elosztószekrények összeszerelésével foglalkozik, többségében gyógyszer- és autóipari területen

Munkavégzés helye: Elszöv-Automatika Kft. X. kerületi telephelye

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzod a bérigény megjelölésével, honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatukat összekovácsolják közös értékeik: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Összetartó, jó hangulatú, 40 fős csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: RENDSZER TELEPÍTŐ Miért jó nálunk dolgozni: A tulajdonosok jelen vannak a cég életében A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Veszprém megye

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársat. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséghez a cég hozzájárul!!) Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG napi 8 óra, 3 műszakban, heti váltással. + alkalmankénti hétvégi ügyelet. Műszakok: 1. hét: 6.00 órától - 14.00 óráig, 2. hét: 14.00 órától -22.00 óráig, 3. hét: 22.00 órától - 06.00 óráig.

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális, gyártó vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: IPARI VILLANYSZERELŐ

A hirdetés lejár 12 nap múlva