JS DEVELOPER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv cég, JAVASCRIPT FEJLESZTŐ kollégát keresünk számukra.

A lehetőség kulcsszavakban:
#javascript#angular 8/9#HTML#CSS 3#JSON#TypeScript

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM! Rendelkezel PHP ismeretekkel? Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet? Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy? Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :) PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Our partner enable digital transformation by delivering end-to-end solutions with unique’s technology. Their unique technology is a worldwide known, leading digital process automation (DPA) and customer engagement software providing solutions for the biggest companies in the world. By becoming a their unique technology developer you will have the chance to scale your career up and work on international projects with us at prominent enterprises. Become an ambassador of the future NOW by mastering development on a unique Platform! We are looking for the software engineer of the Budapest team: SENIOR SOFTWARE ENGINEER

A hirdetés lejár 5 nap múlva

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM! Több éves tapasztalattal rendelkezel PHP fejlesztésben? Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet? Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy? Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :)

A hirdetés lejár 33 nap múlva