ÉPÜLETGÉPÉSZETI TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 30 éve foglalkozik víz-, gáz-, fűtésszereléshez szükséges termékek forgalmazásával. Viszonteladók számára nagykereskedelmi irodáik, a lakosság, valamint a szereléssel foglalkozó szakemberek számára kiskereskedelmi boltjaik nyújtanak kiváló lehetőséget arra, hogy minden szükséges anyagot könnyedén beszerezhessenek egy helyen. Bővülő csapatukba keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

Ha foglalkoztál már épületgépészeti termékekkel, akár szakemberként, akár kereskedőként, és szívesen csatlakoznál egy fiatalos, lendületes csapathoz, úgy olvasd el a lehetőséget, mert lehet, hogy Téged keresünk!
Feladatok:
  • Beérkező vásárlók, érdeklődők kiszolgálása
  • Szakmai segítségnyújtás a termékekkel kapcsolatosan
  • Árajánlatok elkészítése
  • Áruátvételben és leltározási folyamatban való részvétel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat épületgépészeti területen (víz, gáz-és fűtésszerelőként, épületgépészként)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Juttatások:
  • Fiatalos csapat, családias hangulat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alapfizetés mellett bejárástámogatás
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest 22. kerület
  • Teljes munkaidős
  • Nyitvatartás: H-P 7-19; SZo-V 7-15
  • Heti 4-5 nap munka, 2-3 nap pihenő (3 hetes ciklusokban változik a szabadnap)
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Baranya megye

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni? Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget, ahol a munkaadó korrekt, és még bónuszt is szerezhetsz ? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk! Ügyfelünk Magyarország egyik villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat PÉCSRE. Pályakezdők és tapasztaltabb szakemberek számára is ideális lehetőség!

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szereztél már veztői tapasztalatot? Szeretnél elhelyezkedni egy emberközpontú, otthonos környezetben kereskedelmi területen? Akkor ez a Te lehetőséged! Megbízónk svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba: KERESKEDELMI VEZETŐ

A hirdetés lejár 4 nap múlva