BACK OFFICE MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az Equilor Alapkezelő Zrt. főállású

Back office munkatársat
keres.
Feladatok:
  • Értékpapírok nyilvántartásával kapcsolatos adminisztráció
  • Az Alapkezelő által kezelt portfóliók eszközértékelése
  • Pénz- és tőkepiaci ügyletek elszámolása
  • Esedékességek, díjak, kamatok, társasági események, napi forgalmazás adatainak rögzítése
  • Kapcsolattartás a letétkezelővel, befektetési partnerekkel, társosztályokkal, egyéb partnerekkel
  • WARP rendszer használata
  • Rendszeres jelentéskészítés (MNB, BEVA, BAMOSZ, ESMA)
  • A befektetési partnerekkel, forgalmazókkal, letétkezelővel kötött szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Legalább egy éves alapkezelői back office területen szerzett tapasztalat
  • MS Excel és Word haladó szintű ismerete
  • WARP, STEFI, ERA, Bloomberg rendszer ismerete
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség, proaktivitás, csapatjátékos hozzáállás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Aktív részvétel egy befektetési alapkezelő tevékenységében
  • Stabil munkahely, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörülmények, kiváló csapatszellem

Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével és motivációs levelét.

Jelentkezési határidő:
  • 2020. 09. 30.

Hasonló pozíciók

ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ | Budapest

Szereted az autókat? Szívesen megismerkednél a biztosítási szakmával? Érdekel a multinacionális cégek világa? Szívesen dolgoznál egy vezető vállalati biztosítási tanácsadó cégnél? Ha a fenti kérdésekre egyből rávágtad, hogy IGEN, akkor Téged várunk a Flotta biztosítási csapatunkba a következő pozícióba: GÉPJÁRMŰ KÁRRENDEZŐ ASSZISZTENS Flotta biztosítási csapatunk a vállalati ügyfeleink cégautóival kapcsolatos biztosítási kérdéseivel foglalkozik. Feladatunk részét képezi a cégautók keresményeinek hatékony, professzionális, ügyfélközpontú kárügyintézése. Ha érdekel a biztosítási szakma, ezen belül szívesen dolgoznál a gépjármű kárrendezési területen, ha szeretsz problémákat megoldani, ha igényled a folyamatos szakmai fejlődést, ha szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ahol elvárás az igényes, magas színvonalú munkavégzés, mert hiszel abban, hogy az ügyfélelégedettség a legfontosabb, akkor ez egy fantasztikus lehetőség a számodra, gyere hozzánk dolgozni.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE | Budapest

Gépjárműbiztosítási vagy gépjármű kárrendezési területen dolgozol? Van esetleg flottamenedzseri tapasztalatod? Érdekel a multinacionális cégek világa? Szeretnél bepillantást nyerni egy vezető vállalati biztosítási tanácsadó cég világába? Mindent precízen adminisztrálsz, és nem okoz gondot az ügyfelekkel való kapcsolattartás sem? Ha a fenti kérdésekre egyből rávágtad, hogy IGEN, akkor Téged várunk a Flotta biztosítási csapatunkba a következő pozícióba: GÉPJÁRMŰ KÁRRENDEZŐ Flotta biztosítási csapatunk a vállalati ügyfeleink cégautóival kapcsolatos biztosítási kérdéseivel foglalkozik. Feladatunk részét képezi a cégautók keresményeinek hatékony, professzionális, ügyfélközpontú kárügyintézése. Ha érdekel a biztosítási szakma, ezen belül szívesen dolgoznál a gépjármű kárrendezési területen, ha szeretsz problémákat megoldani, ha igényled a folyamatos szakmai fejlődést, ha szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ahol elvárás az igényes, magas színvonalú munkavégzés, mert hiszel abban, hogy az ügyfélelégedettség a legfontosabb, akkor ez egy fantasztikus lehetőség a számodra, gyere hozzánk dolgozni.