GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ (ALUMÍNIUM NYÍLÁSZÁRÓ GYÁRTÁS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: GYÁRTÁS / TERMELÉS

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalat.  Az egyetlen olyan hazai alumínium nyílászáró tervező, gyártó és kivitelező cég, amelynek saját kutatás-fejlesztési küldetése, állandó fejlesztő csapata és programja van. Innovatív, kifejezetten az ügyféligényt szem előtt tartó, kiváló mérnöki szakembergárda biztosítja a prémium minőséget, ahol nemcsak az építésztervezői szakmai, hanem a megrendelői álmokat is meg lehet valósítani.

Bővítés céljából keresnek
GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ
kollégát kisbéri gyártó üzemükbe.

Költözés esetén támogatja a cég a lakhatást!
Feladatok:
  • A kollégák által előkészített projektek dokumentációjának átvétele, információk megvizsgálása
  • Rajzi specifikációk és tervdokumentációk elkészítése és átadása a gyártás részére
  • Specifikus gyártói szoftverek használata (SchüCal, ReynaPro), nyílászáró szerkezetek szoftveres „megalkotása”
  • AutoCAD programban részletes rajzok/tervek készítése a megadott feltételek szerint
  • Alapanyag kigyűjtések elvégzése, a megrendelendő anyagok listájának átadása a beszerzés felé
  • Munkarészek, munkafolyamatok vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, nyomon követése
  • Gyártási folyamatok követése, felmerülő technikai kérdések aktív kezelése
  • Napi szintű kapcsolattartás a közvetlen kollégákkal
Elvárások:
  • Min. technikusi végzettség
  • Min. 2-3 év tapasztalat alumínium nyílászáró gyártás előkészítőként
  • Tervezőprogramok ismerete (SchüCal, AutoCad)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki véna és 3D térlátás
  • Tanulási és fejlődési vágy
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Rendszerszemlélet

Előny:

  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő alapbér + utazástámogatás, lakhatás támogatás (költözés esetén)
  • Szakmai képzési program- nagy hangsúlyt fektetnek a hagyományos képzésekre, szemináriumokra, oktatásokra, kiállításokra (munkaidő alatt, hiszen ez a munka része)
  • Karrier lehetőség, előrelépés, illetve horizontális mozgás biztosítása cégen belül- A későbbiekben lehetőséged nyílhat további önálló feladatkörök elnyerésére
  • Vagy átnyergelhetsz akár a termelési oldalra is, ha véletlenül és reménytelenül beleszeretsz a kivitelezés világába
  • Innovatív, piacvezető, trendteremtő cég
  • Minden igényt kielégítő technikai és szakmai háttér
  • Kiváló szakmai csapat- közvetlen kollégák profi kis team, akik egyedülálló dolgokra törekszenek, olyasmikre, amiket még senki más nem valósított meg
Munkavégzés helye:
  • Kisbér

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet frissített szakmai önéletrajzod elküldésével!

Hasonló pozíciók

MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

A hirdetés lejár 1 nap múlva