SENIOR FEJLESZTŐ (ARCHITECT)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára.

Bővülő csapatukba keresünk

kollégát.

Főbb feladatok:
  • A vállalat saját fejlesztésű ügyviteli szoftverének fejlesztése, új funkciókkal való bővítése
  • Architektúra tervezés: adatbázis struktúra kialakítása, a hozzá tartozó felület megtervezése
  • Felhasználói interfész, üzleti logika, valamint adatelérési réteg fejlesztése
  • Felhőalapú szoftver fejlesztése C# nyelven (WPF)
  • Együttműködés a társosztályokon dolgozó szakemberekkel, üzleti területekkel
  • Junior kollégák fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év architect szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Microsoft Visual Studio és C# szenior szintű ismerete
  • WPF, WCF és EF fejlesztési tapasztalat
  • Unit tesztek írása
  • MS SQL Server és SQL nyelv alapos ismerete
Előny:
  • Ügyviteli szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák (MS Azure) ismerete

Amit a cég kínál:

  • Cafetéria
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési potenciál
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VI. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített önéletrajza benyújtásával!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Budaörsi partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új tagot az alábbi pozícióba: ERP RENDSZERSZERVEZŐ

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Our Partner is a global company with production, sales and trading activities throughout the value chain. A new organizational unit has been created for our partner, which operates as an in-house service provider within the corporate group. Its main mission is to provide IT, financial and human resource services to all sectors of the company. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SECURITY ARCHITECT

Forradalmasítani szeretnél egy meglévő rendszert? Mindig vannak új ötleteid és nem csak egy séma alapján szeretsz dolgozni? Több éves architect tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni? Akkor Téged keresünk megbízónk csapatába mint, IT ARCHITECT fejlesztő. Partnerünk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára.

A hirdetés lejár 37 nap múlva