SENIOR FEJLESZTŐ (ARCHITECT)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára.

Bővülő csapatukba keresünk

kollégát.

Főbb feladatok:
  • A vállalat saját fejlesztésű ügyviteli szoftverének fejlesztése, új funkciókkal való bővítése
  • Architektúra tervezés: adatbázis struktúra kialakítása, a hozzá tartozó felület megtervezése
  • Felhasználói interfész, üzleti logika, valamint adatelérési réteg fejlesztése
  • Felhőalapú szoftver fejlesztése C# nyelven (WPF)
  • Együttműködés a társosztályokon dolgozó szakemberekkel, üzleti területekkel
  • Junior kollégák fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év architect szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Microsoft Visual Studio és C# szenior szintű ismerete
  • WPF, WCF és EF fejlesztési tapasztalat
  • Unit tesztek írása
  • MS SQL Server és SQL nyelv alapos ismerete
Előny:
  • Ügyviteli szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák (MS Azure) ismerete

Amit a cég kínál:

  • Cafetéria
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési potenciál
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VI. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített önéletrajza benyújtásával!