MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Budaörsi partnerünk 20 éve kezdte el a légszerszámok és pneumatikus gépek forgalmazását. Széles alkatrészválasztékkal és teljeskörű szervizzel szolgálja ki ügyfeleit.

Jelenleg új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

Elvárások:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Az értékesítési vénád nem kérdéses eddigi eredményeid alapján? Szívesen kamatoztatnád ezt a tudást, de a saját szakmai fejlődésed sem téveszted szem elől? Az ügyfélközpontúságot, eredményorientáltságot elengedhetetlennek tartod a munkavégzéshez? Kihívásként éled meg az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatását? Amennyiben a feltett kérdésekre IGENNEL válaszoltál, jelentkezz, Téged keresünk! Partnerünk a megoldásértékesítés egyik szegmensének kiemelkedő résztvevője, műszaki megoldásaikkal több, mint 10 éve szolgálják ki ügyfeleiket. Csapatuk bővítése céljából keresik új csapattársukat az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 35 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Bács-Kiskun megye

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET) pozícióba.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Pest megye

Megbízónk fő profilja a szünetmentes áramellátó berendezések, és komplett rendszerek forgalmazása, valamint ehhez kapcsolódóan szaktanácsadás, telepítés, országos szervizszolgáltatás nyújtása. Büszkék arra, hogy műszaki termékeikkel, szolgáltatásaikkal Magyarországon több világviszonylatban is piacvezető cégnek nyújtanak stabil támogatást. Számukra keresünk most új munkatársat SENIOR MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 34 nap múlva