BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk műszaki területen piacvezetőként működő nagyvállalat, robottechnológiával,

illetve prototípus tervezéssel és gyártással foglalkozó fejlesztési részlege számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

(BUDAPEST)

Feladatok:

  • Logisztikai raktárautomatizáláshoz kapcsolódó célgépeket és intelligens raktári robotokat  vezérlő szoftverek fejlesztésében való aktív részvétel
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus berendezések beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés
  • Mérnöki támogatás biztosítása az üzemeltetési csapatnak
Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • Tapasztalt és frissen végzett mérnökök jelentkezését is várják!
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat (ARM, GCC)
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás
Előny:
  • Beágyazott operációs rendszerekben való jártasság
  • STM32 mikrovezérlőcsalád ismerete
Amit kínálnak:

  • Versenyképes, a piaci átlagnál magasabb jövedelem + egyéb vállalati juttatások
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Tervezhető munkaidő, állandó szabad hétvége

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dologozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Parnetrünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Akalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Pest megye

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára. Bővülő csapatukba keresünk SENIOR FEJLESZTŐ (ARCHITECT) kollégát.

A hirdetés lejár 17 nap múlva