PROJEKTVEZETŐ VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk fővállalkozásban a Paksi Atomerőmű kiemelt beszállítójaként számos területen tevékenykedik:
magas- és mélyépítészet, gépészeti rendszerek kivitelezése és karbantartása, víztermelési, szennyvízgyűjtési és elosztási rendszerek üzemeltetése és karbantartása, valamint villamos installációs tervezési, szerelési és karbantartási munkák elvégzése.

Bővülés miatt keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe

Ha szeretnél izgalmas projektekben részt venni és a Paksi Atomerőmű munkálatain dolgozni, akkor ez a Te lehetőséged!

Feladatok:
  • Villamos tervezési munkák elvégzése
  • Műszaki üzemeltetési és karbantartási tanácsadás támogatása
  • A kapott projektmunkák szakmai előkészítése, tervek ellenőrzése és szakmai felügyelete
  • A munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk, munka és tűzvédelmi előírások, szabályzatok előkészítése
  • A dokumentációkba foglalt előírások munkatársakkal való betartása
  • A munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök beszerzése, megrendelése
  • Alvállalkozók és szállítók kiválasztása, megversenyeztetése
  • A megrendelőkkel és üzemeltetőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Az elvégzett projektmunkák során feltárt esetleges szakszerűtlenségek kijavításának elrendelése, határidők betartatása
  • Az elvégzett munkák ellenőrzésében és felügyeletében való aktív részvétel, átadási dokumentáció elkészítése
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 5 év építőipari vagy gyártási környezetben szerzett villamosmérnöki tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat (58 fő irányítása)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magasfokú problémamegoldó készség
  • Részletekre való figyelmesség
Juttatás:
  • Garantáltak az izgalmas projektek
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil lábakon álló munkahely
  • Piacképes alapfizetés
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra
Munkavégzés helye és ideje:
  • Paks
  • Hétfőtől péntekig 6-14 óráig
Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, pályázz magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 16 nap múlva
MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK | Pest megye

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Csapatukba keressük az új munkatársat SZERVIZMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
GYÁRTÁS / TERMELÉS | Bács-Kiskun megye

Kedves Álláskereső! Lehetsz akár Villamosmérnök vezető, ezt az álláshirdetést most nektek, a Gépészmérnök területen dolgozóknak írtuk! Ez nem egy átlagos álláshirdetés, hanem miattatok – értetek jött létre. Tudjuk, hogy a koronavírus miatt kialakult veszélyhelyzet miatt a Ti munkaviszonyotok vagy nagy veszélyben van, vagy pedig meg is szűnt.

A hirdetés lejár 2 nap múlva