ALAPANYAG BESZERZŐ ÉS TERMELÉS TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Sikerült már tapasztalatot szerezned beszerzési folyamatok teljes körű koordinálásban?

Szívesen kipróbálnád és fejlesztenéd magad egy új környezetben?

Izgalmasnak találod a gyártás megtervezését, nyomon követését egyaránt?

Ha a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, olvass tovább, hiszen Téged keresünk!

Tűzállóanyag gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk leányvállalata keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok
  • Raktárkészlet ellenőrzése, alapanyag és csomagoló anyag rendelése, fuvarszervezés, beérkező anyagok könyvelése, számlák ellenőrzése
  • EKR adminisztráció
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal az alapanyag igényekre vonatkozóan
  • Új beszállítók és szállítmányozók felkutatása a költség optimalizálás érdekében
  • Alapanyag előrejelzés, beszerzéssel kapcsolatos adatgyűjtés az anyavállalat számára
  • A termelés tervezés felülvizsgálata az alapanyag beszállítás függvényében, szükség esetén javaslat a gyártási terv átszervezésére
  • Jelentések, riportok készítése a gyártás igénye szerint (SAP-ban)
Elvárások:
  • Min. középfokú gazdasági végzettség (gazdasági felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás, a nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • Microsoft Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Power Point)
  • Megbízható, önálló és pontos munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Magas stressztűrő képesség, rugalmasság
Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Német nyelvismeret
Amit kínálnak:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag (14 havi bér, bónusz, cafeteria)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye:
  • Győr

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, JELENTKEZZ magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal, valamint motivációs leveled csatolásával!