SZÁMLÁZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Nemzetközi hátterű szállítmányozó vállalat számlázási csoportjuk élére keresik az új kollégájukat. Olyan ambiciózus és lelkes munkatársat keresünk, aki szívesen építi karrierjét professzionális munkakörnyezetben egy jónevű és nagy múltú vállalatnál.

Feladatok:
  • Öt fős számlázási csoport munkájának irányítása
  • Kiemelt, nemzetközi szerződéssel rendelkező ügyfelekkel kapcsolattartás, egyedi számlázási igények felmérése
  • Kiemelt ügyfelek reklamációjának kezelése, kapcsolódó számlázási korrekciók koordinálása
  • Kapcsolattartás a társaság SSC-ivel
  • Auditokban való aktív részvétel, belső auditok elvégzése
  • Az értékesítési és marketing osztály támogatása potenciális ügyfelek kérdéseinek megválaszolásában
  • Számlázással kapcsolatos jogszabályok követése
Elvárások:
  • Középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • 1-3 év hasonló feladatok ellátásában szerzett gyakorlat
  • 1-3 év vezetői tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Excel magabiztos ismerete
  • Számlázási jogszabályok, ÁFA törvény ismeretek
Előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • SSC-s tapasztalat
Juttatások:
  • Alapfizetések felül összetett béren felüli juttatás
  • Cafeteria
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpéntár
  • Ingyenes fitneszhasználat munkahelyhez közel
  • Bejárástámogatás
  • Kötetlen munkaidő, home office
Munkavégzés helye:
  • Vecsés
Ha a pozíció elnyerte a tetszésedet és úgy gondolod, hogy szívesen részese lennél ennek a csapatnak, akkor várjuk ANGOL és MAGYAR nyelvű önéletrajzodat rendszerünkön keresztül!