MEGOLDÁS ÉRTÉKESÍTŐ (LOGISZTIKA / GYÁRTÁSTECHNOLÓGIA / IT MEGOLDÁSOK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás, innovatív termékazonosítási megoldások piacán. 30 éve partnerei Magyarország legnagyobb és közepes vállalatainak, akik az ellátási láncban dolgoznak: gyártók, szállítmányozók, logisztikai cégek, nagykereskedők, kereskedelmi láncok, közművek és önkormányzatok.

A világban  nagy sebességű digitális átalakulás zajlik, ennek következtében a piac és üzleti lehetőség megragadásához és a kívánt fejlődés eléréséhez
MEGOLDÁS ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba keres új kollégát a cég.
Feladatok:
  • Közepes és nagy értékű eszköz és komplex megoldások értékesítése üzletágon belül, egyes ügyfeleknél KAM funkció ellátása
  • Szoftverfejlesztő cégekkel tartós kereskedelmi és piacfejlesztési együttműködés kialakítása
  • Partnerkapcsolatok ápolása meglévő ügyfeleknél, partnerlátogatás
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása a nagy és közepes méretű vállalati szegmensben, tárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki tanácsadóként a hozzá tartozó megoldások értékének képviselete
  • Megoldási javaslatok összeállítása
  • Közvetlen riport a Kereskedelmi és Marketing vezető (ő hiányában az Ügyvezető igazgató részére)
  • Szakmai vezető által jóváhagyott üzleti tervek elérése, megvalósítása
  • CRM rendszerben adminisztráció elvégzése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Legalább 3-5  év szakmai tapasztalat (IT/Logisztikai/Gyártás iparágban – valamilyen megoldás, technológia értékesítésében)
  • Kommunikációképes/társalgási angol nyelvtudás (a szakmai anyagok angol nyelven érkeznek)
  • B-kategóriás vezetői engedély
  • Proaktív, energikus személyiség
  • Ember-, és vevőközpontú szemlélet
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő bércsomag (alapbér + eredmény utáni juttatás)
  • Céges autó magánhasználatra
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
  • A világ vezető technológiai megoldásainak értékesítése
  • Kiépült ügyfélkör és ismeretség
  • Családias környezet
  • Rendszeres továbbképzések
  • Stabil, biztos háttérrel rendelkező hazai vállalat, amely egy nemzetközi cégcsoport tagja

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 4. kerületi központ
  • Partnerlátogatás, tárgyalások lebonyolítása esetén országos munkavégzés
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, és úgy érzi szakmai tapasztalatai alapján maradéktalanul megfelel az említett elvárásoknak, úgy várjuk frissített szakmai önéletrajza elküldését honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Pest megye

Megbízónk fő profilja a szünetmentes áramellátó berendezések, és komplett rendszerek forgalmazása, valamint ehhez kapcsolódóan szaktanácsadás, telepítés, országos szervizszolgáltatás nyújtása. Büszkék arra, hogy műszaki termékeikkel, szolgáltatásaikkal Magyarországon több világviszonylatban is piacvezető cégnek nyújtanak stabil támogatást. Számukra keresünk most új munkatársat SENIOR MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Ügyfelünk az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatában az egyik vezető gyártó. Megbízónk ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt. Ennek alapjául elektromos és dízel üzemű targoncák, raktártechnikai gépek, raklapemelők, flottakezelő szoftver, automatizálási megoldások, vezetéstámogató rendszerek, finanszírozási ajánlatok, valamint a targoncákkal kapcsolatos szolgáltatások és a kezelők szakképzése szolgál. Ügyfelünk termékei a világ minden részén egyet jelentenek a prémium minőséggel, a megbízhatósággal, a német precizitással. Jelenleg csapatbővítés céljából keresünk hozzájuk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ kollégát. Ellátandó megyék: BUDAPEST ÉS PEST MEGYE

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Heves megye

Ügyfelünk az emelővillás targoncák és a raktártechnikai gépek világviszonylatában az egyik vezető gyártó. Megbízónk ügyfelei számára intralogisztikai, nagy teljesítményű megoldásokat fejleszt. Ennek alapjául elektromos és dízel üzemű targoncák, raktártechnikai gépek, raklapemelők, flottakezelő szoftver, automatizálási megoldások, vezetéstámogató rendszerek, finanszírozási ajánlatok, valamint a targoncákkal kapcsolatos szolgáltatások és a kezelők szakképzése szolgál. Ügyfelünk termékei a világ minden részén egyet jelentenek a prémium minőséggel, a megbízhatósággal, a német precizitással. Jelenleg csapatbővítés céljából keresünk hozzájuk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ kollégát. Ellátandó megyék: HEVES MEGYE, NÓGRÁD MEGYE